Izrael a palestinská území

Izrael a palestinská území https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276158/mid_izrael-a-palestinska-uzemi-lonely-p-Ofo-276158.png 5 8 2

„Izrael a Palestina na křižovatce Asie, Evropy a Afriky – jak z geografického, tak kulturního hlediska - jsou od počátku dějin místem setkávání kultur, říší a náboženství.“ S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! – Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst – Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ – Mimo známé trasy – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného Zvláštní kapitoly – Mrtvé moře – Bezpečné cestování – Náboženské památky – Chrámová hora ve 3D Říkáme to tak, jak to je Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní. První české vydání.... celý text

Literatura naučná , Cestopisy a místopisy , Turistický průvodce

Vydáno: , Svojtka & Co

Israel & the Palestinian territories

Varvara
Varvara
09.01.2019 4 z 5

Od r. 15 už se leccos změnilo (byť asi ne zásadně, někde otevírací doby a skoro všude ceny, ale naštěstí máme internet, že), proto nedávám plný počet hvězd. Ale věřím, že i v češtině vyjde brzy aktuální verze. Jiného průvodce jsem neměla, tenhle mi přišel přehledný, praktický, se spoustou užitečných informací. Na Olivetskou horu jsem se vydala sama, dvakrát, a žádné obtěžování, před kterým v průvodci varují, se nekonalo. Však i v lednu tam byly pořád davy poutníků.

Percabethka
Percabethka
27.05.2018 5 z 5

Než jsme letěli do Izraele, sehnala jsem si 7 průvodců, podle kterých jsem plánovala trasu, a tenhle je ten nejlepší ze všech. Je přehledný a je v něm úplně všechno, od map a popisů po zajímavosti a důležité fráze. Pokud plánujete cestu do Izraele a váháte mezi průvodci, tenhle rozhodně DOPORUČUJI nejvíc!

Židé Izrael Blízký a Střední východ Jeruzalém Palestina Tel Aviv turistické průvodce

Autoři knihy

Daniel Robinson
americká, 1964
Virginia Maxwell
britská, 1962

Kniha Izrael a palestinská území je v