Ivanka se sama myje

Ivanka se sama myje https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33515/ivanka-se-sama-myje-33515.jpg 5 27 6

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové. Roztomilé obrázky doprovázené krátkými texty přizpůsobenými malým dětem představují běžné činnosti a situace v životě holčičky Ivanky – jídlo, koupání, nemoc, hraní si s náplastmi. Při tom všem samozřejmě Ivanku provázejí její plyšoví kamarádi, kteří vše prožívají spolu s ní. Ideální knihy pro první společné čtení a prohlížení. ... celý text

Niccolka
14.02.2019 5 z 5

Všechny knížky o Ivance se dceři líbí. Doporučuji pro děti okolo 2-3 let!

baja
14.11.2018 5 z 5

Serii o Ivance naše dcera miluje. Začali jsme ji číst, když byl dceři cca 1,5 roku a i ted, ve 3 letech po ní docela často sáhne. Pěkné, neotřelé ilustrace, málo textu , pro nejmenší čtenáře.

Weweuka
10.10.2018 4 z 5

Krásné ilustrace, trošku chudší text, ale ten jsem nahradila při společném čtení s dcerou vlastním vyprávěním. Všechny díly jsou často vybírané dcerou (2 roky) k přečtení před spaním.

M-arta
10.12.2017 5 z 5

Geniálně zpracovaná knižní lahůdka pro nejmladší děti ze série knížek s Ivankou. Pokud ji hodláte vyzkoušet, pořiďte rovnou všechny, protože své dvouleťáčky od nich neodtrhnete!

Zuzvil
19.05.2017 5 z 5

Dcera sérii těchto knížek milovala, když měla cca 2 roky. Celkem jsou 4 díly. Knížky jsem i já všechny znala nazpaměť :-) Ilustrace moderní, ale přitom příjemné, vtipné, vystihující vše podstatné. Textu málo, pár vět, absolutně dostačující. Příjemný formát, zároveň nějaká pointa a poučení v knížkách taky je. Určitě doporučuji k nahlédnutí.

Petja
04.02.2017 4 z 5

Jednoduchý příběh o Ivance, která se ušpiní, a proto se musí umýt. Na každé stránce je jen pár řádků jednoduchého textu, který pak k mytí motivuje i ty nejmenší čtenáře. Obrázky jsou trochu "komiksové" (ne typicky dětské líbivé) a bláznivé, ale dcera je miluje.

Kniha Ivanka se sama myje je v