Něco končí, něco začíná

Něco končí, něco začíná https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95190/bmid_neco-konci-neco-zacina-WNK-95190.PNG 4 23 6

Příběh první lásky a časného, nepříliš vydařeného manželství, zaujme starší dívky. Hanka není atraktivní, ani učení jí příliš nesedí. Žije jaksi ve stínu své oslnivé sestry. Přesto probudí zájem a sympatie kluka, který je idolem snad všech děvčat v okolí. Okolnosti (tedy hlavně neopatrnost a naivita) si vynutí sňatek, ale určitou dobu se přesto zdá být vše v pohodě. Teprve ztráta zaměstnání a následné gamblerství změní partnerovu povahu (nebo jen aktivuje horší, dosud potlačené povahové rysy?) a dochází k problémům, k jejichž řešení potřebuje Hanka hodně statečnosti a odvahy. zdroj: mlp.cz... celý text

Emik87
13.02.2024 3 z 5

Jak to může dopadnout s idolem.....

Micka02
16.12.2019

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji. Já jsem si u toho uvědomila, že bych chtěla mít dítě a že bych klidně byla svobodná matka, protože by mi moje mamka určitě s dítětem pomohla.

Ann98
21.10.2017 5 z 5

Pěkné čtení. Hanku jsem obdivovala, neměla to zrovna jednoduché. Byla statečná a silná. Na druhou stranu mi to připadá tak trošku nereálné. Hlavní hrdinka, která není ani pěkná ani chytrá a žije ve stínu své sestry, získá zájem a sympatie kluka, který je idolem všech dívek. Takhle to ve skutečnosti nefunguje. Ani v dnešní době není typické, že dívka otěhotní v tak brzkém věku. Naopak, oceňuji, že se v knize řeší gamblerství, se kterým se setkáváme dnes a denně.

Květinka008
05.10.2017 2 z 5

Na devadesátá léta asi dobrá knížečka pro dospívající, v současnosti se s cílovou skupinou nepotká. Už není moc holek, které v sedmnácti otěhotní a vdají se, aby byly v 21 rozvedené s dítětem... Obálka knížky naprosto příšerná :-) Ale mě vrátila do sladkých nácti, kdy jsem takové knížky čítala a k životu jsme nepotřebovali mobily a facebooky :-)

EvikU.
09.04.2017 3 z 5

Kniha je hezká. Doporučuji.

Klarisska1

2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Něco končí, něco začíná je v