Kde jsi, Pierote?

Kde jsi, Pierote? https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84595/kde-jsi-pierote-84595.jpg 3 35 7

Žorža je dívka s velkou ctižádostí. Učí se sice na kadeřnici a je v tomto oboru dokonce velmi šikovná, ale jejím snem je stát se slavnou herečkou. A protože pokus dostat se na hereckou konzervatoř selhal, pokouší se Žorža svého cíle dosáhnout oklikou. Přihlásí se do agentury pro herecký kompars a doufá, že si jí tam konečně někdo všimne. A pak má Žorža ještě jeden problém. Nemá žádného kluka. Nebo přece jenom? Občas jí totiž přijde dopis od neznámého Pierota...... celý text

k_veri
k_veri
24.11.2022

Tato knížka je pro mně jednou z těch slabších od Ivony Březinové ale stejně jí mám ráda.

jaja4
jaja4
26.11.2018 5 z 5

Ja to mám ľahké. Stačí mi prečítať modré knižky od Ivony Březinovej a viem, že budem happy. Tie červené ma kupodivu bavia oveľa menej. Mám radšej obyčajné peíbehy zo života, než tie, kde majú holky prúser ako Brno.

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
04.09.2018 5 z 5

Pěkná kniha, jednoduchý děj a i zápletka milostná i pracovní :) Žorža se mi líbila, prostě puberťačka. Nakonec našla spokojenou cestu ven z labyrintu svého života. Tak by mě zajímalo, co chtěla paní mistrová slyšet jako odpověď na radu, jak si v létě chránit vlasy?

Eliška12
Eliška12
15.04.2018 3 z 5

Hezká kniha , která byla napínavá a romantická . Souhlasím s bookwoman , že některé pasáže byly přehnané .

bookwoman
bookwoman
01.08.2016 4 z 5

Tato kniha se mi líbila,měla jasný příběh,který by klidně mohl být reálný.Kniha se dobře četla a nebyla zdlouhavá.Líbilo se mi náhlé rozuzlení příběhu(které bylo až na konci knihy) kdo vlastně byl ten Pierot. Některé pasáže mi připadaly přehnané(třeba pasáž z Alanem). Nicméně dávám 4 hvězdičky za pěkný děj a hezký obal a zkusím ještě knihu od stejné autorky Lauro,ty jsi ale číslo.

1v8na
1v8na
09.09.2014 4 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl krásný a romantický. Hlavně se mi líbil Jirkuv zpusob, jak Jiřku balit.

dark.ma93
dark.ma93
06.08.2012

Ráda jsem to četla kdysi. Napínavé a zajímavé.