Kde jsi, Pierote?

Kde jsi, Pierote? https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269290/bmid_kde-jsi-pierote-269290.jpg 3 35 7

Osudovou lásku nemůžeš ignorovat. Svoje srdce nemůžeš oklamat. Vychází skvělý román pro dívky o lásce a hledání sebe sama od oblíbené a úspěšné autorky, několikanásobné držitelky ocenění Zlatá stuha. To, co si nejvíc přejeme, nemusí být to pravé. Toužíš po velké lásce? Rozhlédni se, možná ji přehlížíš, přitom ji máš na dosah. Takový je i romantický příběh Žorži, adeptky kadeřnického řemesla, která touží po kariéře slavné herečky. Smělé plány sebevědomé slečny však naberou neočekávaný směr, když se v jejím životě objeví tajemný ctitel a jeho úchvatná vyznání.... celý text

k_veri
24.11.2022

Tato knížka je pro mně jednou z těch slabších od Ivony Březinové ale stejně jí mám ráda.

jaja4
26.11.2018 5 z 5

Ja to mám ľahké. Stačí mi prečítať modré knižky od Ivony Březinovej a viem, že budem happy. Tie červené ma kupodivu bavia oveľa menej. Mám radšej obyčajné peíbehy zo života, než tie, kde majú holky prúser ako Brno.

Zlatinka.Emilly
04.09.2018 5 z 5

Pěkná kniha, jednoduchý děj a i zápletka milostná i pracovní :) Žorža se mi líbila, prostě puberťačka. Nakonec našla spokojenou cestu ven z labyrintu svého života. Tak by mě zajímalo, co chtěla paní mistrová slyšet jako odpověď na radu, jak si v létě chránit vlasy?

Eliška12
15.04.2018 3 z 5

Hezká kniha , která byla napínavá a romantická . Souhlasím s bookwoman , že některé pasáže byly přehnané .

bookwoman
01.08.2016 4 z 5

Tato kniha se mi líbila,měla jasný příběh,který by klidně mohl být reálný.Kniha se dobře četla a nebyla zdlouhavá.Líbilo se mi náhlé rozuzlení příběhu(které bylo až na konci knihy) kdo vlastně byl ten Pierot. Některé pasáže mi připadaly přehnané(třeba pasáž z Alanem). Nicméně dávám 4 hvězdičky za pěkný děj a hezký obal a zkusím ještě knihu od stejné autorky Lauro,ty jsi ale číslo.

1v8na
09.09.2014 4 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl krásný a romantický. Hlavně se mi líbil Jirkuv zpusob, jak Jiřku balit.

dark.ma93
06.08.2012

Ráda jsem to četla kdysi. Napínavé a zajímavé.