Iustus: část první

Iustus: část první

Potkali jste ho někdy? Muže v šedém obleku s očima staršíma než čas? Ne, myslím že ne. To už byste totiž byli mrtví. Byl strašlivější než Smrt, hrozivější než věčnost a nesmiřitelnější než celá Devátá sféra dohromady. Ale nic netrvá věčně. Teď se smí jen dívat. Na tupé ovce, v něž se změnilo Hospodinovo stádo. Na zlo, nenávist a hnilobu prosakující světem. Má to všechno jako na dlani a trpělivost nikdy nepatřila k jeho silným stránkám. Nechtěl bych být ve vaší kůži, vážně ne. Protože tenhle svět… …se změní. První kniha ze dvou. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32539/iustus-cast-prvni-32539.jpg 3.149
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Leonardo

GinaKicaid

Nemůžu si pomoct, kniha mi přišla jako jeden dlouhý, pravda čtivý, prolog. Ale bavila mě :) Obzvlášť začátek se autorovi povedl, takto hodit čtenáře do děje, který ještě ani není celistvý, se mi líbilo, bylo to velmi osvěžující.

Eigis
26.04.2017

Kniha má povedený námět a dost slušné provedení. Příběh není nijak náročný, spíše oddechovka s několika více než povedenými akcemi. Jako úvod po příběhu stojí za to.

hamtalka
02.04.2016

Pro mně to nuda nebyla. Neoslnilo mně to jako Kříže, nebo Záblesky, ale slušný. Už jsem četl i tu 2 Lustus. Ta začala super, ale bohužel jsem nedočetl. Jsem asi málo tolerantní k buzíkům. Jejich neustálé milostné tokání mi tak vadilo, až jsem to zaklapnul.

Senza Jenka
06.06.2011

Začátek super, hltám stránky ani nedýchám a následně... nuda. Mám problém překousnout nestejnoměrné tempo vyprávění.

městská (urban) fantasy superhrdinové Ostrava

Martin Moudrý