Italské záhady

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Da Vinci v roli proroka – Vládci blesku – Mimozemšťané z Hory duchů – Zánik kamenných obrů – Tajemné hrobky – UFO nad Říší římskou – Prokletí ledového muže – Sibyla z podsvětí – Pobřeží strachu – Tajemství jednorukých – Pravý Excalibur – Mezi nebem a peklem.... Nová knížka Arnošta Vašíčka o tajemných událostech a udivujících archeologických nálezech na Apeninském poloostrově, Sardínii a Sicílii....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99740/italske-zahady-99740.jpg 4.318
Žánr
Literatura naučná, Historie
Vydáno, Mystery film
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Italské záhady

Přidat komentář
jiri77
17.03.2018

Myslím si ,že si autor mohl dát vice na knize záležet. Kniha mě bavila ,ale vadilo mi že některé záhady nebyli více rozepsané a mohlo tam být více fotografií. Jinak skvělé nahlédnutí do záhad Itálie.

Rade
02.07.2016

Hodně zajímavé čtení, nicméně mi docela vadilo to levné vydání s minimem fotek, a když už byly, tak hodně nekvalitní. Např. ve stati o záhadě italských pyramid u Montevecchia, nebyla ani jedna fotografie, ani plánek, což zajímavému textu dost uškodilo.
Příslušnou fotodokumentaci jsem si našla na netu; nicméně pokud šlo o záměr vydavatele, aby kniha byla co nejlevnější, myslím, že to nebylo moc šťastné rozhodnutí.

Finn123
27.05.2016

Většina popisovaných záhad je velmi zajímavá. Nejvíc mě zaujala část,kde je hlavní protagonista Leonardo da Vinci.

medvedice
22.03.2015

Zajímavá knížka řešící spoustu záhad.

Dandulka
14.04.2012

Nové a velmi zajímavé informace....třeba o Da Vincim......