Doktore, bacha na ženský!

Doktore, bacha na ženský! https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138892/bmid_doktore-bacha-na-zensky-4Fg-138892.PNG 4 149 36

Irish Country série

Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli. Bezstarostné veselí vánočního večírku naruší nehoda a oba lékaři podstupují boj o záchranu lidského života. Idyla irského venkova se navrací, jenže… Jenže Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci? Je to na něm, ale naštěstí má kolem sebe vnímavé přátele v čele s Fingalem O’Reillym. Ani ten to nemá lehké, protože obnovená studentská láska ke Kitty ho zasáhne víc, než by chtěl. Dokáže se Fingal rozhodnout pro velkou změnu, když od dávné nešťastné smrti své první ženy žije tvrdohlavě sám? A překoná vůbec svůj ostych zakrývaný neomaleností? No a podaří se překazit chamtivé spády vykutáleného radního Bishopa, který chce podvodně připravit o peníze své už tak mizerně placené zaměstnance? Ať se v Ballybucklebo už dobře vyznáte, nebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte prvně, vítejte ve světě humoru, přátelství a lásky!... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Leda , Rozmluvy

An Irish Country Courtship , 2011

Marla
31.01.2018 5 z 5

Moc pěkný čtení, ba. A o víkendu asi upeču žábu v hnízdě.

TheGoldenHill
26.01.2018 5 z 5

Nádherná knížka, která mě pohladila po duši. Humorná, citlivá a oba doktoři jsou velcí sympaťáci, baže jo:-) .

alenkacermi
24.01.2018 5 z 5

Skvělí doktoři a sousedé. Jak se k sobě chovají lidsky, citlivě, i s humorem. Líbilo se mi, jak se skoro celá vesnice vypořádala s radním Bishopem. Krásná kniha.

anelaz
11.06.2017 4 z 5

Patrick Taylor opět nezklamal, skvělé pohodové čtení o doktorech, kteří řeší nejen zdravotní problémy svých pacientů

knihomolka525
19.07.2016 5 z 5

další lahůdka ze série..Zaberete se do příběhu tak,že i vás bude ovívat vítr od moře a uslyšíte šplouchání vln.Z Kinkyiny kuchyně ucíte vůně....Způsob,jakým malý Colin zpeněžil houbičky jen tak někdo nevymyslí :-))))Popsat něčí výraz :Měl obličej jako buldog,kterej olízl chcanky z kopřivy...Vidíte to taky :-))).A v neposlední řadě skvělý překlad.Zatím nejlepší,baže jo :-)))

kvetuse3368
01.10.2015 5 z 5

Člověk přijde na jiné myšlenky, líbí se mi jak se lidi k sobě chovají ☺

helenkan
06.07.2015 5 z 5

Asi by nebylo na škodu,kdyby si tuhle knížku přečetli někteří páni doktoři.Mohli by se dozvědět,jak se chovat k pacientům.Pěkné čtení o vztazích mezi sousedy a obecně lidí na vesnici.Moc se mi to líbilo.

sipkulka
18.02.2015 4 z 5

Pohodová knížka ;)

Jolana.b
05.02.2015

Krásné a úsměvné pokračování Doktorů. Vřele doporučuji. Za dlouhých studených zimních večerů krásně zahřeje na duši.

zuzi1162
06.01.2015 5 z 5

V sérii zatím nejlepší.

iva.mikova
09.08.2013 5 z 5

dokonalá tečka této série.

proton
11.05.2013 3 z 5

Pohlazen

bookcase
22.04.2013 5 z 5

Perfektní! Irský venkov, svérázní obyvatelé a doktoři, od kterých by se jeden nechal z fleku léčit.

Lucila
12.03.2013 5 z 5

Pohodové čtení, dobré vztahy, příjemná společnost - těším se na další pokračování.

mayinka
26.01.2013

tohle neni moc povedene. Ostatni dily jsou lepsi, mozna nejlepsi dil je Doktore, to byste se divil!

katejohnsson
01.01.2013 5 z 5

klasický humor z irské vesničky. vtáhne vás to do děje a rychle ta kniha uběhne

Patrick Taylor
britská, 1941
2009  84%Doktore, fofrem, jde o život!
2010  87%Doktore, teď to chce klid!
2010  87%Doktore, šťastný a veselý!
2012  86%Doktore, bacha na ženský!
2011  83%Doktore, to byste se divil!

Kniha Doktore, bacha na ženský! je v