Írán - Srdce na dlani

Írán - Srdce na dlani https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376425/bmid_iran-srdce-na-dlani-AM0-376425.jpg 3 3 3

Írán, země s prastarou kulturní tradicí z dob perské říše, se spoustou jedinečných nádherných památek, s úžasnou nedotčenou přírodou a především země, která uchvátí svou vstřícností a pohostinností. „Jsme Peršané“ hrdě se místní obyvatelé příchozím představí, aby je následně pozvali ke stolu a nabídli přespání ve svých domech. Dva roky po sobě jsme se do Íránu vypravili a pevně doufáme, že ne naposled. Přijměte pozvání k malému vyprávění o lidech, se kterými jsme se setkali, o jejich srdci na dlani a o přírodě, kterou jsme cestou po této krásné zemi viděli.... celý text

kuba1991
22.11.2020 3 z 5

Kniha byla velice krátká a myslím si ,že děj mohl by být daleko více rozepsaný,ale na druhou stranu jsem rád za každý příběh z těchto končin,ikdyž to byl vlastně jen popis trošku zajímavější dovolené.Na druhou stranu musím a chci pochválit fotografie,díky kterým je šance,že by si knihu mohl někdo další koupit.Například se mi líbily fotky zachycujíci život v Abjánehu a fotky s Šáhsavany.

solim541
29.04.2020

Příšernost. Nedozvíte se prakticky vůbec nic, než kolik dali tito turisté za jídlo a ubytování. Nečíst ! Ztráta času.

bagel
28.07.2019 3 z 5

Průměrný cestopis s pěknými fotkami. Mohl být alespoň doplněn mapkou.

Autorovy knížky

2018  60%Írán - Srdce na dlani