Investiční strategie pro třetí tisíciletí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šesté, zcela přepracované vydání odráží některé zásadní změny vývoje na světových trzích a v globální ekonomice. Jde např. o změnu trendu inflace a měnové politiky, časování trhu, výběr akcií, aktivně řízené fondy. Autor poskytuje čtenáři velmi čtivou formou základní praktické informace o investičním managementu, o moderní teorii portfolia, o chování akcií, dluhopisů, komodit a nemovitostí, o politicko-ekonomických souvislostech a o psychologii investování. Publikace vysvětluje principy moderní investiční teorie, přičemž nevyžaduje ze strany čtenáře znalost ekonomie nebo matematiky. Teoretické zásady jsou ilustrovány řadou příkladů a shrnuty ve formě konkrétních doporučení. Tento investiční bestseller je určen laikům i profesionálům – finančním a pojišťovacím poradcům, pracovníkům bank a investičních společností....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/52415/investicni-strategie-52415.jpg 3.99
Žánr
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Investiční strategie pro třetí tisíciletí

Přidat komentář
Koza3
24.05.2017

Touha za poznáním finančních trhů a ekonomických základů mě dohnala k této naučné knize. Je zajímavě psaná, jednoduše pochopitelná, ale pro obyčejného člověka, který se neživí investováním nebo nehodlá v blízké budoucnosti nakoupit nějaké ty papíry, je kniha už přes čáru. Proto jsem ji taky četl tak dlouho. Nějak jsem se nemohl namotivovat do čtení a nepřinášelo mi to úplně radost. Utvrdilo mě to jen v tom, že finanční svět není úplně pro mě a ve volném i pracovním čase se raději budu věnovat něčemu jinému. Uzavírám tedy kapitolu života tímto kvalitním dílem. Nechci nikoho odrazovat, ale mě to dalo ty finální informace o tom, že investováním běžný smrtelník nezbohatne v případě, že tomu neobjetuje nervy a drahocený čas.

ladyba
30.11.2015

Kniha je poučná, dobře se čte a má mimořádné postřehy na české poměry.

dalimoni
26.01.2012

Tento autor píše velmi čtivě, ovšem ne vždy se dá s jeho názory a závěry souhlasit, ale nedá se mu popřít čtivost a srozumitelnost názorů a myšlenek, které umí vyjádřit jednoduše a stručně.