Introvertka v hlučném světě

Introvertka v hlučném světě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418980/bmid_introvertka-v-hlucnem-svete-Drb-418980.png 5 567 157

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní… Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí).... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro ženy

Vydáno: , Portál

Quiet Girl In A Noisy World , 2017

osman111
07.03.2021 5 z 5

Tato kniha se zkrátka povedla. Oceňuji nádherné grafické zpracování, které působí prostě mile.
Kniha je zdánlivě jednoduchá, ale jsem si jistá, že ve Vás něco zanechá.
Já jsem nadšená a těším se na další tvorbu této originální mladé autorky.

Fortuna7
17.02.2021 4 z 5

V některých kresbách jsem se našla, ale třeba Ze života knihomolky se mi líbilo víc...

Lejčís
05.01.2021 5 z 5

Ten pocit, když se v knize najdete, je nenahraditelný..

vendul_
27.12.2020 5 z 5

Geniální. Každý introvert má při čtení této knihy pocit, ze není sám a není divný. Miluju ji.

Hilda_
01.12.2020 5 z 5

Spoustě lidem přijde tento komiks jako zábavný, úsměvný... A já do toho šla se stejným očekáváním. Tak jsem ale soucítila s hrdinkou (autorkou), že mi jí bylo spíš hrozně líto. Když si člověk myslí, že je fakt sám samotinkej a že má snad nějakou poruchu, to mi přijde hrozně frustrující. Úplně chápu, jak pro ní musela být úlevné prozření, že není sama.

gleti
23.11.2020 5 z 5

Introverti celého světa spojte se.

Vězte, že nejste divní a svět naši "odlišnost" potřebuje!

LucySmile
22.11.2020 5 z 5

Tahle knížka je naprosto skvělá! Bavila jsem se a hlavně je téměř celá o mě (já jen neumím malovat) :D Je fajn vědět, že některé pocity nemám jenom já a prochází si tím víc lidí. Necítím se tak hloupě. Rozhodně doporučuju všem introvertům a taky extrovertům, aby pochopili introverty.

Eillen
01.11.2020 4 z 5

Doteď jsem to netušila. Ale svým způsobem jsem asi introvertka.

Damonka12
28.10.2020 5 z 5

Dokonalý komiks, krásné kresby. Přečteno jedním dechem.

Akléda_
25.10.2020 5 z 5

Knížku jsem objevila trochu omylem, ale jsem za to neskutečně ráda! Knížka plná komiksových stripů, ve kterých se uvidí všichni introverti kteří mají občas problém bojovat se svojí introvertní stránkou.

Kolombus
22.10.2020 5 z 5

Tak toto je jedna skvela jednohubka. Každou ďalšou stránkou iba viac prikyvujete hlavou alebo sa smejete na tom, ze toto ste presne vy. A neverím ze sa v tych kresbách nenájdu aj extroverti ????

Ajda300
18.10.2020 5 z 5

Naprosto boží a ňuňu komiks. V několika situacích jsem se strašně poznávala a hlavní postava mi byla hrozně blízká. A grafické provedení je taky strašně boží. Nikdy se mi neomrzí číst to znovu a znovu a znovu. Doporučuji

Market116
17.10.2020 5 z 5

Skvělý komiks...bože, úplně jsem se v něm viděla :D ilustrace se mi hrozně líbila...je fajn vědět, že člověk není jediný, kdo má rád samotu...taky si vzpomínám na svojí snahu se „zapojit“...ale pravda je, že člověk musí chtít a ne se nutit.
Já o sobě vím, že jsem tišší člověk a už jsem se s tím smířila...zkrátka jsem jaká jsem a nechci si na něco hrát nebo se přetvařovat. Buď mě lidi přijmou takovou jaká jsem nebo ať si trhnou...
Takže tento komiks moc doporučuji...stojí za přečtení

tereza1198
08.10.2020 4 z 5

Moc roztomilé. Víc se mi líbila Ze života knihomolky, protože jsem se v ní víc našla. Prostě nejsem introvertka. Jsem jen divná.

IvčaKraťaska
05.10.2020 5 z 5

Můj první komiks. Líbí se mi forma, obsah i černobílé zpracování. A nejvíc se mi líbí, že čtu vlastně o sobě :). Je super vědět, že v tom člověk není sám. Knihu dám prolistovat manželovi, věřím, že mu to pomůže ještě vic mě pochopit. Bylo to stručné a trefné, zůstane v mé knihovně.

pajaroh
04.10.2020 5 z 5

Nejsem fanoušek komiksů, ale (jako téměř každý tady) miluji knihy, čaj a (ne)společnost svých introvertních přátel. Jak může být jednoduchá črta vykulené tváře s textovou bublinkou výmluvná. A sociální vyčerpání je skvělá omluva.

Adél784
27.09.2020 5 z 5

Miluji tenhle komiks. V některých situacích jsem se úplně poznávala:) a navíc ty nádherné ilustrace.
Už teď vím, že se k tomuto komiksu budu pravidelně vracet:)))
Doporučuji 5/5

Boboking
18.09.2020 4 z 5

Kniha - komiks, o kterém se mezi knihomolkami tolik mluví. Chtěl jsem tedy odhalit tajemství její přitažlivosti a musím říci, že s počátku mne nijak neokouzlila. Ale s další a další otočenou stránkou mi tento autobiografický příběh Debbie připadal přitažlivější a zajímavější, možná i proto, že patřím spíše k extrovertům...

adoroleggere
18.09.2020 5 z 5

Must read.

Aprilek
17.09.2020 5 z 5

Když se člověk poznává v knize...

introvert grafické romány

Deborah Tung
anglická, 1990
2019  88%Ze života knihomolky
2019  91%Introvertka v hlučném světě
2020  85%Když se introvertka vdá
2023  92%Introvertka chodí na terapii

Kniha Introvertka v hlučném světě je v