Intriky a láska

Intriky a láska https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171505/intriky-a-laska-171505.jpg 4 14 2

Věčná sbírka série

Camfield série

95. díl

Carola Greton, na naléhání svého bratra, souhlasí, že bude předstírat novou ženu jejich souseda, markýze z Broxbourne. Chce mu tím pomoci zmařit snahu jeho amerického obchodního partnera, oženit ho se svou dcerou. Markýz se ocitl v nelehké situaci, když svému obchodnímu partnerovi nalhal, že je již ženatý. Ten se právě chystá přijet i se svou dcerou na markýzovo sídlo a očekává, že se seznámí s jeho ženou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ivo Železný

A Tangled Web , 1991

reader.007
25.08.2020 3 z 5

(SPOILER) Hluboce čestná, i když zchudlá, anglická honorace se chystá podfouknout americké zazobance. Tedy jednoho. Ten chce anglánům prodávat svoje auťáky a koketuje s myšlenkou, že by si z obchodního partnera udělal navíc zeťáka, jenže tomu se to moc nelíbí a tak se pro jistotu odhodlá raději pletichařit za pomoci svého nejlepšího přítele a jeho sestry. Při předstírání manželství do toho pochopitelně padne rovnou po hlavě a ani s těma kárama to nevypadá bledě, takže se mohou vydat vstříc šťastné budoucnosti s vůní benzínu neobohacené řepkou.

modranka
20.02.2014 4 z 5

Oddychovka, celkom zábavné, páčia sa mi Cartlandovej predslovy uverejnené v edícii Večery pod lampou.