Intriky a důvěrnosti

Intriky a důvěrnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59182/bmid_intriky-a-duvernosti-qLM-59182.PNG 5 18 4

Hazardní hráči ve hře s nejvyššími sázkami riskují nejpodlejší zradu a vzdávají se všech pravidel pro ovoce zakázané vášně...

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Knižní klub

Intimate , 1997

KaLiBi
11.09.2023 4 z 5

Kniha ve mně zanechala hluboký dojem. Je to skvělé dílo, promyšlené, čtivé, strhující, vášnivé a postavy se dobře prolínají v průběhu celé knihy. Kniha plná zvratů a těžkých životních osudů. Zároveň kvituji psychologicky náročné osoby a jejich vykreslení. Ačkoliv nejsem zrovna zastánce happyendů, dojem z knihy mi to nezkazilo. Zároveň se mi líbilo, že kniha končí stejně jak začíná. Doporučuji.

georginaa
25.10.2020 3 z 5

Plno intrik, tajemství, hazardu a vášně. Má vše, co si člověk k odpočinkové četbě může přát.

bar_sol
05.11.2019 5 z 5

Tahle kniha má všechno - lásku, napětí, chvílemi lehce detektivní nádech. Po dlouhé době kniha, která mě bez výhrad bavila a naprosto vtáhla do děje.

caracol
16.11.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala. je to druhá kniha, kterou jsem pod ní četla a opět jsme se od děje nemohla odtrhnout.
Kniha je psaná poutavě, vtáhne vás do děje a cítíte se součástí knihy )to se mi stává málokdy).

láska muži ženy intriky bohatství Amerika hazard

Elizabeth Gage
americká, 1947
1997  78%Ráj smyslnosti
1999  67%Bez masky: Láska ve tříčtvrtečním rytmu / Tapisérie
1995  89%Tabu
1999  91%Intriky a důvěrnosti

Kniha Intriky a důvěrnosti je v