Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30172/intimni-dobrodruzstvi-jedne-londynske-prostitutky-30172.jpg 3 56 12

Od léta 2003 do podzimu 2004 Belle mapovala každodenní dobrodružství ve své branži i mimo ni.. Prozrazuje jak se z ní stala prostitutka, jaký je to pocit dělat to pro peníze a kde si koupit pro tuto práci nejlepší kalhotky (což je jedna z jejich "úchylek"). Od debat o literárních kvalitách Martina Amise s nahými klienty až k pašování důtek do luxusních hotelů jde o líčení sexuálního života vyšších tříd a o vhled do tajného života této ženy.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Columbus (ČR)

The intimate adventures of a London call girl , 2005

monci6485
14.08.2020 4 z 5

Pohodové čtení. Nejlepší jsou erotické pasáže. Takovou slečnu by si přál nejeden muž. Ovšem na vztah asi ne..

regulax
14.07.2017 4 z 5

Příběh psaný formou deníku s erotickými prvky. Bez souvislého děje. Některý průběh dne fajn, jiný méně. Místy humor, místy sexuální novoty. Zpestření v domácí knihovničce.
*SPOILER!* dostala jsem chuť na paštičky z České republiky!

hellena1523
21.01.2017 4 z 5

Za mě určitě spokojenost. Kniha byla vtipná, přístup Belle ke klientům mě bavil. Pár hluchých míst by se našlo, ale spokojenost převažovala. Sledovala jsem i seriál. První série můj dojem z knihy umocnila, druhá série byla chyba...To ovšem není věc knihy.

VeruRomanská
15.08.2016 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila, bylo to úplně z jiného těsta, než je většina dnešních knih a nabízí zajímavý pohled do zákoutí jisté "profese" :)
Na druhou stranu, seriál, který byl podle knihy natočený, je naprosto příšerný, akorát mi pokazil dojem z knihy.

lapagerie
09.05.2016 1 z 5

Přečetla jsem, ale nebavilo mě to.

Candide
11.01.2016

Už jsem asi naprosto otrnulý a bezcitný čtenář, ale erotické popisy i vulgární výrazy mě v této knize nechávaly naprosto chladnou. Bývalo by mi stačilo přečíst Belle de Jour jenom do slabé poloviny, protože nic převratného ani zajímavého se za celou dobu nestalo, a ke stejnému názoru bych dospěla tak jako tak. Zkrátka další vydaná zbytečnost, která měla zůstat viset pouze na netu.

Nelishka
19.09.2015 3 z 5

Kniha a seriál - 2 velmi odlišné věci na stejným základu.

zuzi1162
01.09.2015 2 z 5

Kniha mi přišla plytká. Při čtení jsem měla pocit, že jen plýtvám časem.

Kabi
16.10.2014 2 z 5

Od knihy jsem očekávala opravdu mnohem víc. Sice ze začátku se zdála vtipná, ale jinak nic moc. Knihu jsem přečetla ale nic ve mě nezanechala.

Dummy147
23.12.2011

Pokud si přečíst knížku o sexu...tak jedině Lady Fuckingham od Oscara Wilde je v ní mnohem normálnější příběh...Tohle je jen snůžka keců...

Charmedka
14.03.2011 5 z 5

Tuhle knížku můžu jedině doporučit,kniha plná sexu,ale naprosto dokonalá.

Andrys
30.11.-0001 1 z 5

Je to záchodová literatura (=literatura, která je rozdělena do krátkých kapitol a nemusí se o ní nějak moc přemýšlet). Kniha má i světlé chvilky, proto jsem ji nehodnotila jako Odpad, ale ke konci jich je míň a míň. Díky této knížce si myslím, že Angličani jsou divní nebo já moc usedlá. Každopádně s Bellou bych rozhodně nekamarádila, není to tím, že by byla prostitutka, to je na ní asi to "nejnormálnější".

erotika prostituce podle skutečných událostí prostitutky

Autorovy knížky

Belle De Jour (p)
anglická, 1975
2009  58%Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky

Kniha Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky je v