Intence

Intence https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307490/mid_intence-3FQ-307490.jpg 4 18 5

jitrnic
02.08.2021 5 z 5

Čtení, na které je třeba být plně soustředěný. Dokonalý rozbor umění a krásy z pera skutečného umělce a milovníka krásy.

Plážovýbarman
10.09.2019 4 z 5

Kniha je náročná na čtení ale to ji neubírá na zajímave mysleneky a názory. Ke knize je ale dobrý slovník a Google na dohledání alespoň části věci a osobnosti o kterých se tam mluví.

wyrda8
25.10.2015

Vcelku naročné čtení, které ale svojí náročností spíš nabývá na zajímavosti a v rámci estetiky stále se zdá býti aktuálním. Je to čtivé a občas vykouzlí úsměv. Ale samozřejmě, jako u spousty jiných knih musím podotknout, že je nutné si to přečíst ještě jednou :)

Lucipher69
21.06.2013

Přečetla jsem pouze první "povídku" - Kritik umělcem. Po nesnesitelně dlouhých dialozích mezi postavami Gilberta a Arnošta, jsem zbytek knihy prolétla jen tak zběžně a došla k závěru, že tohle není kniha pro mě a nerada bych jí zkazila hodnocení. Je to zatím jediná kniha od Wilda, která se mi nelíbí ani trošku.

Addie
01.04.2011 3 z 5

Přiznám se, že u tohoto díla jsem zkrátka s mistrem párkrát neudržela krok, což samosebou ovlivnilo požitek z četby.