Inteligentní kočka

Inteligentní kočka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399059/bmid_inteligentni-kocka-9b1-399059.jpg 4 10 2

Kočky jsou nezávislá zvířata se zvláštními povahovými rysy. Mohou být hravé i odměřené, komunikují s námi, ale svým specifickým způsobem a často je jasné, že nestojí o naši společnost. Kočičí svět se od toho našeho liší a ani kočičí vztahy nebývají tak zcela průhledné. Co se tedy děje v kočičí mysli? Tato publikace přináší zevrubnou charakteristiku těchto jedinečných zvířat, všímá si jejich specifických smyslů, jako je skvělý zrak, citlivý sluch, jemný čich, schopnost rozpoznávat chutě, a především rozebírá kočičí inteligenci, myšlení i pověstný kočičí šestý smysl.... celý text

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Esence

Is Your Cat Psychic?

vterinka
vterinka
25.03.2020 5 z 5

Krásná kniha se spoustou fotografií, která vám poskytne spoustu informací o kočkách. Najdete zde podrobnější rozebrání kočičího oka, ucha a mozku. Místy už to na mě bylo celkem odborné, leč zajímavé.
Na konci knihy nalezneme tipy na testy, které můžeme s naším mazlíčkem vyzkoušet.

Alena_S
Alena_S
10.09.2019 5 z 5

Tahle kniha mi sedla. I při velkém počtu obrázků je v ní hodně různých informací, výzkumů a rad.
Např. jde naučit mícu, že natažený prst jim má něco ukázat a ne nabádat k zahryznutí, za to děkuji :-)

kočky

Autorovy knížky