Inspirativní deník

V tomto deníku najdete důvod, proč si každý týden v roce udělat čas na zamyšlení a oživit jej tím, že nahlédnete do svého nitra a odhalíte svou vnitřní moudrost a sebevědomí. Krásně ilustrovaný, daty neoznačený deník vám na týdenních listech umožní lepší sebevyjádření a osobní rozvoj. Každá z částí na jednotlivá roční období má 13 seznamů se spoustou místa, kam si můžete psát své vlastní poznámky, výzvy, rozhodnutí a postupně tak uskutečnit své sny. S deníkem můžete začít pracovat od začátku, od prvního seznamu, nebo přeskočit do aktuálního ročního období. Tato kniha je vaše, tak s ji přizpůsobte. Prolistujte stránky, vyvolejte si pocity z každého ročního období a užijte si sebeobjevování.Na listech tohoto deníku budete přesně vědět, jak na tom s plněním svých cílů jste, lépe se poznáte a budete si více uvědomovat svůj život. Je jedno, kdy s deníkem začnete, ale po 52 týdnech uvidíte výsledky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372959/inspirativni-denik-hPI-372959.jpg 4.43
Literatura naučná, Hobby
Vydáno:, Grada

muchomurka

Ještě zdaleka nemám vyplněny všechny seznamy, ale pro mě je knížka zklamáním. Seznamy a jejich psaní miluju, ale asi jsem čekala seznamy týkající se něčeho jiného. Ale úplně špatné to také není.

Petra Ďat

Tenhle deníček mě nadchl! Od dětství miluji tenhle styl "mít něco sama pro sebe a jen sama o sobě" Těším se na každý další týden co mě čeká za seznam, a je vážně pravda že každý by se měl na okamžik zastavit a přemýšlet chvíly jen sám o sobě. K tomu nádherné fotky a obrázky :)