Tajemství živých

Život mladé maminky Abigail vypadá zvenčí naprosto dokonale: má pohledného úspěšného manžela, který ji miluje, rozkošnou malou dcerku a honosný dům na předměstí. Jenomže Abigailina minulost je plná temných tajemství, která zřejmě někdo odhalil. Někdo, kdo začíná postupně ničit všechno kolem ní... a kdo nakonec unese i miminko Izzy. Vyšetřováním případu je pověřena inspektorka Robyn Carterová. I její minulost je plná tajemství, těžkých ztrát a pocitů viny. Robyn se vrací k policii po roční pauze, kdy se snažila vyrovnat se smrtí snoubence, a její první případ zprvu vypadá jen jako nevinné pátrání po pohřešovaném učiteli hudby. Jenže lidé z okolí ztraceného Lucase začínají záhadně umírat, a když Robyn vytuší, že mezi jejím případem a únosem malé holčičky existuje spojitost, pochopí, že pátrá po několikanásobném vrahovi. A jestli má zachránit Izzy, nemá moc času…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399841/tajemstvi-zivych-ixE-399841.jpg 4.635

Inspektorka Robyn Carterová (1.)

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Little Girl Lost (2017)

Kniha Tajemství živých

ctenarkaEva

Velmi čtivý příběh s mrazivým dějem a skvěle vylíčenými postavami. Určitě si od této autorky přečtu i další knihy.

dawson321

Hodně zajímaví kniha. Ze začátku jsem byl poněkud zmatený z více dějových linek v knize a vracení se do minulosti, ovšem postupně, jak jsem knihu četl se celý příběh vyjasnil a já jen četl s otevřenou pusou. Hlavní postavy se mi líbili a knihu můžu jen doporučit, ovšem je to trochu depresivní čtení....

zuzad

Opravdu dobrá kniha, dobře se čte a udržuje napětí až do konce.

miuk

Velmi čtivá kniha, plno zvratů, už na začátku mě při čtení mrazilo.

ArwenAragorn

Výborný a hodně temný, mrazivý a emotivní thriller o lžích a pečlivě ukrývaných tajemstvích s moc dobře vykreslenými postavami. Jde o poutavý příběh se správně dávkovaným napětím a zvraty.
Alice mi nějak přirostla k srdci kvůli tomu, čím si prošla. Hodně jsem také prožívala s Abigail její obavy a strach.
Byla jsem si jistá dost brzo, že vím, kdo je pachatel, ale byla jsem úplně vedle.
Knihu určitě doporučuji a moc ráda si přečtu další díly s Robyn Carterovou.

Šánka

Na to, že autorka s tímto žánrem začíná, se jí příběh moc povedl. Hodně postav, několik dějových linek, děj proložený vzpomínkami a mnoho nevyřčených tajemství. Nebylo to ani tolik o napětí, které by mě nutilo číst dál, jako spíš zvědavost, co za vším vězí, kdo co skrývá. Vůbec jsem tu skládačku nedovedla pospojovat a už vůbec dát dohromady souvislosti. Pro mě byl pachatel dlouho hádankou, i když jsem měla tipy, tentokrát jsem byla úplně vedle.
Výborná kniha a budu se těšit na pokračování!

kneslova

Kniha se dobře čte, chvíli trvá než si uvědomíte kdo je pachatel

Martiiiik

Kniha se mi velmi líbila. Tajemství postav, z počátku zdánlivě nesouvisející příběhy, hrůzy života... jak málo stačilo, aby celý život vypadal jinak.. :-) vřele doporučuji, do dalšího dílu se jistě pustím hned jak to půjde :-)