Andělé smrti

V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co? Případu se ujímá inspektorka Lottie Parkerová a stopy ji zavedou do kláštera svaté Anděly, bývalého dětského domova, nešťastně propojeného s minulostí její vlastní rodiny. Zatímco si inspektorka začíná uvědomovat souvislost mezi současnými oběťmi a nevyřešenými dávnými vraždami, ztratí se dva dospívající chlapci. Lottie musí najít vraha dřív, než znovu zaútočí. Jenže nevystavuje kvůli pátrání smrtelnému nebezpečí i své vlastní děti? Napínavý, znepokojivě temný a do děsivých podrobností propracovaný thriller je skvělým debutem irské autorky Patricie Gibneyové a první knihou z nové detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou. Za jediný rok se prodalo přes milion výtisků knih z této série!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406643/andele-smrti-nmi-406643.jpg 4.2158

Inspektorka Lottie Parkerová / Inšpektorka Lottie Parkerová 1.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Kalibr

The Missing Ones, 2017

Kniha Andělé smrti

Martiiiik
10. prosince

Zajímavá kniha.. bohužel je toto téma aktuální i dnes.. :-( hezky napsané, jen v některých částech bylo toho přeskakování mezi postavami moc.. a občas jsem se i vracela, protože jsem měla pocit, že jsem něco přehlédla... jako kdyby kousky chyběly.. nakonec se to sice poskládá dohromady, ale stejně.. a jinak je už trochu unavující, že v každé druhé knize je schopný vyšetřovatel s naprosto otřesným šéfem :-D proto všechno ne víc než čtyři hvězdy, ale stojí za přečtení :-)

Zuzulin
02. prosince

Upřímně nevím, jak hodnotit knihu. Nebyla špatná, ale četla jsem už lepší...zajímavé téma a některé pasáže byly super, ale některé ba naopak byly oničem a musela jsem se do čtení nutit

lalaserka
24. listopadu

Docela dost hrozné téma, ale velice dobře zpracované. Občas jsem se ztrácela v postavách ale to nevadí. Mělo to spád a bylo to napínavé. Už se těším na pokračování

kolacky
23. listopadu

Docela dost hrozné téma, velice dobře zpracované. Jen titul mohl být prostě přeložen - Zmizelí. Líp by to myslím knihu vystihovalo.

Hella
10. listopadu

Příběh se mi hodně líbil, byl uvěřitelný, bavil mě a hlavní postavy kriminalistů byly velmi sympatické. Jen nějak nechápu tu anotaci na obálce knihy, že nám spadne brada z velkého zvratu....jsem blázen já, nebo jsou "letadýlko" ti, co vymýšlejí knize marketing? Jakýpak zvrat? Normální vývoj slušné detektivky, o zvratu snad nemůže být moc řeč. Za to jedna hvězdička dolů.

Ivka14
10. listopadu

Místy jsem se ztrácela v postavách, ale to nevadí. Kniha se skvěle četla, byla zajímavá a určitě tam bylo několik zvratů, které jsem nečekala. Určitě si přečtu pokračování až vyjde.

krtecek_1
07. listopadu

Dobrý příběh. Děj se mi nezdál nepřehledný, jak uvádějí komentáře níže. Ale můžu říct, že některé pasáže se mnou lehce zamávaly. Těším se na další díl, naštěstí vychází co nevidět :).

martin3554
04. listopadu