Temné hlubiny

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348685/temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 4.61283

Inspektorka Erika Fosterová (3.)

Dark Water (2016)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Cosmopolis

Kniha Temné hlubiny

Viviana-Mori

Na tomto dílu oceňuji, že to celé bylo trochu jinak, než jak to v podobných knihách bývá, že prostě jen nesledujeme opakované vraždy nějakého maniaka a jen hádáme, kdo to je. Tady ani nevíme, jak to celé vlastně vzniklo a proč. Za konec plus.
Erice bych taky určitě přála, aby si konečně našla nějakého pořádného chlapa a dokázala s ním vydržet.
Těším se na další díly.

Marčullkas

Skvělé!! Po celou dobu jsem byla napnutá.

Lenny33

Překvapivě mi tato série připadá díl od dílu lepší. Případy jsou promyšlenější, osobní život našich hlavních hrdinů zajímavější. Jen tak dál.

m.valova

Třetí Eričin případ je aspoň pro mě zatím nejlepší,postava jako taková se mi líbí čím dál víc a těším se na její další vývoj.

JaneTrafy

Sice mi trvalo dlouho, než jsem to přečetla, ale stálo to za to. Kniha mě chytla už od samého počátku. Chvilkami i mně bylo do breku. Ale postupně mi pár věcí došlo, přesto konec velice překvapil. Tady se nedá nic vytknout. Úžasný spisovatel, úžasný de, úžasné postavy. Prostě vše úžasné a tuto knihu mohu jenom doporučit.

monika0092

Kniha opět nezklamala :) je až s podivem, jak si přeju, aby to Erika s Pettersonem zkusila :D

postrach

Tato detektivka se autorovi vydařila.Zatím první místo.Erika a její tým.opět skvěle.Líbyla se mi postava Amandy.která se vrátila zpátky do života a pomohla s nedořešeným případemmsvou noční můrou.Tentokrát autor neprozradil vraha.příliš brzo a vyřešení případu a konec knihy.se mu povedli.Doporučuji a těším se na dvě knihy.co mi zbývají přečíst.

Vlaďkaa4

Velmi ctive, autor to opravdu umi. Sice stejna vysetrovatelka, ale pokazdy originalni a prekvapivy pripad. Tesim se na dalsi dily.

sbijecka

Zatím nejlepší díl. Výborná detektivka s nádechem staré školy. Popravdě mě odrazoval štítek: pro ženy, kterého jsem si všiml až u druhého dílu ale naštěstí se moc romantiky a podobných "dívčích" věcí nedělo.

Francoa

Mé první čtení od britskoslovenského autora se čte velice dobře, příběh je stále zajímavý a rozuzlení je nezvykle, překvapivě nečekané.Určitě si přečtu něco dalšího.

monula6471

Opět skvělý napínavý příběh . Knihu jsem přečetla za dva dny , jako vždy jsem se nemohla odtrhnout . Doporučuji ????

Ditula

Kniha se mi líbila. :-) Je to moje druhá přečtená od autora, první jsem četla Dívku v ledu. Líbí se mi, že kniha má krátké kapitoly a tak nějak to pěkně plyne, ke konci to má nečekaný spád a hezky se to čte. Tak jsem zvědavá na další.

saphiral

Dávám 4 hvězdy za ten konec , sice nečekaný ale docela neuvěřitelný. Četla jsem od autora lepší.

AnnaNešporová

Já ty knizky proste miluju. Líbí se mi to napětí a taky, ze je dej zasazen do Londýna, ve kterém teď ziju, takže vim, kde se co nachází.

Mininka

Tohle byl zatím z těch předchozích dílů ten nejlepší! :) Příběh se četl sám, hodně nečekaných zvratů a samotný konec mě velmi překvapil. Za mě palec nahoru!

a.k

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tentokrát řeší šestadvacet let starý případ zmizelé malé dívenky.
Super detektivka, která má švih a moc dobře se čte. Doporučuji.

independentka

Přečteno jedním dechem :-)

Kačenka29

Má třetí kniha od Roberta Bryndzy..a už se těším na další! :-) Tato kniha mě bavila zatím nejvíc.. Za mne úžasný autor i kniha :-)

Kátice

Opět výborná kniha!

Janynka

Skvělý Bryndza!! Není co vytknout, těším se na další :-)

stesa

Detektivka přesně podle mého gusta. Žádné zdlouhavé popisné pasáže ani přespříliš vedlejších dějových linek, které by příběh zamotávaly, jako je to u jiných detektivek. Tady v centru vyprávění celou dobu stojí kriminální případ a vyšetřování, které vhodně doplňuje vedlejší děj týkající se života postav. Vývoj příběhu dával smysl a rychle ubíhal, rozuzlení bylo překvapivé. Pro mě nejlepší detektivka, kterou jsem v posledních několika měsících četla, a už pokračuju dalším dílem.

VeronikaAug

Moje třetí kniha od Roberta Brydzy. Jeho detektivky se mi moc líbí, skvěle se čtou. Temné hlubiny mají smutný rodinný příběh, pro čtenáře však velmi zajímavý. Za sebe doporučuji a těším se na poslední díl, Chladnokrevně.

Lenkazabreh

Další z případů, které se četly jedním dechem. Tohle je autor, kterého si vždy koupím a přečtu. Úžasné!!

Jirulka

Autor opět nezklamal. Čte se to samo, děj ubíhá, žádná hluchá mista. Celá zápletka mě překvapila, nečekala jsem něco takového..

asonka

Pokračování nezklamalo

Terka18

Přečteno za víkend. Šlo to jako po másle. Rychlý sled události a žádné zbytečné protahování. Super nemám co vytknout.

Haneez

Přečteno jedním dechem

akinomV

Zase fajn detektivka, příběhy Eriky Fosterové mám ráda. Tady mi přišel konec knížky nějak moc rychlý, ale celkově fajn.

Rea1307

Příjemná detektivka se zajímavým vyvrcholením. Čekala jsem něco jiného. Ke knize však nemám co vytknout.

Morfyk

Opět nemám slov, Robert mně jako autor krimi naprosto sednul. I Erika F. je mi velice sympatická.

napětí vraždy nevyřešené případy pro ženy

Robert Bryndza

Robert Bryndza