Smrtící tajnosti

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401646/smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 4.757

Inspektorka Erika Fosterová (6.)

Deadly Secrets (2018)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Cosmopolis

Kniha Smrtící tajnosti

hrabalikoval
předevčírem

Asi takto: Bryndza je zpět! Přesto že jsem si myslela, že předchozí díly byli dobrý, tak si myslim, že až tento ukázal jak to Bryndza ve skutečnosti umí. Chytlo mě to od první stránky a nepustilo. Líbilo se mi, že zde bylo víc dopodrobna rozebrano Eričino soukromí. No a myslím, že se máme na co těšit v dalším díle.

Acinore

Tohle byl zatím nejlepší díl :)

KatkaP.

Další skvělá kniha od Roberta B. Velmi napínavý děj, kniha má spád, ale zároveň autor často jakoby "zbrzdí" příběh a věnuje se vykreslení povah postav, jejich vztahů, myšlenek, emocí a pocitů. To platí pro všechny jeho knihy ze série s vyšetřovatelkou Erikou Foster , které jsem zhltla jedním dechem a teď netrpělivě čekám na novou knihu z této série.

DoNeMa

... no asi jsem fakt magor ... Všechny případy Eriky Fosterové, Kate, Jamese a dalších členů vyšetřovacího týmů mne děsně baví... mám všechny knihy v tištěné i elektronické podobě.

mata57

Z dnes oblíbených a často používaných ingrediencí uvařená chutná detektivní krmě.

Lethania

Další parádní detektivka, kterou jsem zhltla za jediný den. Erika mě nepřestává bavit a stále mě dokáže překvapit, což se u některých detektivních sériích říct nedá. Prostě paráda. Sedmý díl mě nemine.

Rovaj

Já mám pro Eriku slabost.
Překvapivý závěr. Kniha se mi líbila, stejně jako předchozí.

JustWomen

Eriku mám ráda, bohužel ani v této knize jí to partnersky moc nevyšlo. Co se týká vyšetřování, byl to lepší průměr, docela jednoduché zápletky, konec s malým překvapením. Asi jsem čekala trochu víc...

akrim13

Další výborný Bryndza,kniha má spád,čte se sama.

Irsaf

Opět skvělá detektivka

pinussilv

Skvělá detektivka a další životní peripetie Eriky Fosterové. Není co více dodat, snad jen doporučení číst jednotlivé knihy série v pořadí, jak byly vydány. To není podmínkou, ale návaznost v osudech hlavní hrdinky je příjemná pro čtenářský zážitek. Autor na svých stránkách prohlašuje, že má mnoho nových nápadů pro Eriku Fosterovou, tak věřte, že se s ní v brzsku opět setkáme.

tulip131

Perfektně napsané, spojení dvou případů, zvrácený charakter "T", chycení vraha, krátkodobé odsunutí Eriky, všechno klapalo a děj ubíhal.

nada3314

Další skvělá detektivka...Robertovi knihy miluji a tato není vyjímkou... Moc se těším na další případ s Erikou :-)

Martiiiik

Skvělý Bryndza, ostatně jako vždy :-) kniha měla spád, nedala se odložit.. skvěle vykreslený padouch, s velmi specifickými choutkami a správně pokřiveným charakterem, jak se na pořádného psychopata sluší :-D rozuzlení čekané, ale s velmi překvapivými detaily.. celou dobu čtení jsem si přála, aby byl autor k Erice trochu přívětivější.. tak třeba příště.. už aby to bylo :-)

mirka2558

Dávam plný počet bodov. Kniha nesklamala mám tohto autra veľmi rada a vždy sa neviem dočkať novej knihy. Páči sa mi, že viem ako Erika žije svoj život /súkromie/ ale nieje z toho román. už som len zvedavá kedy si konečne niekoho nájde ???? co sa týka vyšetrovania NESKLAMALA . Jediná chyba, že sa rýchlo číta a môžem zas čakať na novú..????‍♀️????

Awča

Autor si drží svůj styl, který mě velmi baví a dobře se čte. Erika se vrhá do nového případu velmi krátce po uzavření předchozího. Je to v období Vánoc, ale naštěstí se příběh neutápí v sentimentu. Ani osobnímu životu hrdinky není věnována přehnaná pozornost, vše je krásně vyvážené. Případ je zajímavý a prostředí burlesky atraktivní. Nemůžu jinak než dát plný počet :-)