Smrtící tajnosti

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401646/smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 4.785

Inspektorka Erika Fosterová (6.)

Deadly Secrets (2018)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Cosmopolis

Kniha Smrtící tajnosti

Lotka
včera

Závěr trochu klišé, ale jinak dobrá detektivka.

Leniii
včera

Pan Bryndza opět nezklamal!!
Rychlé, čtivé, napínavé, prostě bomba!
Už bude další kniha?? :)

Andrea7272
včera

Zase opět skvělé čteníčko,napínavé od začátku do konce!! Těším se na další. Můžu jen doporučit !! Za mě plný počet hvězd.

Duli
předevčírem

Skvělá kniha jako vždy! Už se moc těším na další.

hopen
předevčírem

Do poslední stránky napínavé čtení.

JitkaHambi
předevčírem

Úžasná kniha, líbila se mi asi nejvíce z celé série.Pro Bryndzovi knihy by tu měla být možnost hodnocení až 10 hvězd....dala bych plný počet :-D Už se těším na další knihu, doufám že vyjde brzy :-)

Bíčko
předevčírem

Bryndza prostě nikdy nezklame! Opět skvělý příběh, který se čte sám, i když mi tentokrát vyšetřování přišlo takového trochu “jednoduché” ....Jediné co mě vždy mrzí je to, že mám knížku za jedno odpoledne přečtenou a musím zase čekat x měsíců na další díl :(

BlackFun
předevčírem

Výborná záležitost! Opět se příběh povedl. Konec trochu přitažený, ale i přesto jsem si čtení užila :). Rozhodně doporučuji, stejně jako všechny předchozí knihy.

happy-smile
předevčírem

Tradičně, jak to tak u Bryndzy bývá, čtivá kniha. Opět to není nic geniálního, ale ani se nenadějete a máte přečteno. Stejně jako spousta ostatních čtenářů ale musím souhlasit s tím, že už by měl autor něco udělat s Eričiným soukromým životem, takhle chudák holka už dlouho existovat nemůže...

MonikaK
předevčírem

Bryndza mě prostě baví. Autor má opravdu hodně nastudováno a načteno nejen o vyšetřovatelských postupech (únikových metodách, historii apod.), takže nešidí kvůli neznalosti ty části, kde tým postupně odhaluje pachatelovy kroky. Díky tomu postupně vše odhalujeme spolu s vyšetřovatelem, což mě velmi baví. To, co mě ale poslední dobou baví stále méně je to, jaký je Erika mravokárce. Neustále rostoucí korektnost a náladovost (i když tu autor vtiskává hrdince schválně) mi trochu hlavní vyšetřovatelku zprotivuje. Malá odbočka do rodinného života Eriky byla zajímavým zpestřením, kor když nás díky ní autor zmátl v tom, oč se jedná. Takže opět jsem velmi spokojená s tím, jaký měla kniha spád, jak dobře se četla a že stále bylo více možných podezřelých, takže se čtenář při čtení rozhodně nenudil. Dávám tedy 5 hvězdiček, i když jsem váhala. Nakonec jsem, si ale řekla, že opravdu kontroverzní vyšetřovatel je něco, co je u detektivek neobvyklé. Většinou se jedná jen o takové ty jakože kontroverzní, neboť jsou společenští vyvrhelové, ale přitom je naprosto milujeme (Harry Hole a jemu podobní). U Eriky tomu tak v některých dílech není, někdy jí je až trochu moc. Takže to, jaká je v knize Erika, ve mně vyvolává ambivalentní pocity a trochu doufám, že v dalším díle mi trochu víc přiroste opět k srdci (třeba se rozvine její osobní život), aby se misky vah vyrovnaly, protože to je pro mě důležité.

vsechnonebonic
předevčírem

Přečteno za víkend. Kniha mě bavila od první do poslední stránky. Má spád. Těžko se odkládá. Těším se na další :-)

Áňa 998

Přečteno za dva dny. Šestá kniha a pořád se dějí překvapení. Prostě pecka!

mrkvajda

Kniha se četla jedním dechem, měla spád. Řekla bych, že pro mě zatím nejlepší díl.
Těším se na další příběhy Eriky a doufám, že to bude brzy a že Erice se konečně bude dařit i v soukromí :-)

hrabalikoval

Asi takto: Bryndza je zpět! Přesto že jsem si myslela, že předchozí díly byli dobrý, tak si myslim, že až tento ukázal jak to Bryndza ve skutečnosti umí. Chytlo mě to od první stránky a nepustilo. Líbilo se mi, že zde bylo víc dopodrobna rozebrano Eričino soukromí. No a myslím, že se máme na co těšit v dalším díle.

Acinore

Tohle byl zatím nejlepší díl :)

KatkaP.

Další skvělá kniha od Roberta B. Velmi napínavý děj, kniha má spád, ale zároveň autor často jakoby "zbrzdí" příběh a věnuje se vykreslení povah postav, jejich vztahů, myšlenek, emocí a pocitů. To platí pro všechny jeho knihy ze série s vyšetřovatelkou Erikou Foster , které jsem zhltla jedním dechem a teď netrpělivě čekám na novou knihu z této série.

DoNeMa

... no asi jsem fakt magor ... Všechny případy Eriky Fosterové, Kate, Jamese a dalších členů vyšetřovacího týmů mne děsně baví... mám všechny knihy v tištěné i elektronické podobě.

mata57

Z dnes oblíbených a často používaných ingrediencí uvařená chutná detektivní krmě.

Lethania

Další parádní detektivka, kterou jsem zhltla za jediný den. Erika mě nepřestává bavit a stále mě dokáže překvapit, což se u některých detektivních sériích říct nedá. Prostě paráda. Sedmý díl mě nemine.

Rovaj

Já mám pro Eriku slabost.
Překvapivý závěr. Kniha se mi líbila, stejně jako předchozí.

JustWomen

Eriku mám ráda, bohužel ani v této knize jí to partnersky moc nevyšlo. Co se týká vyšetřování, byl to lepší průměr, docela jednoduché zápletky, konec s malým překvapením. Asi jsem čekala trochu víc...

akrim13

Další výborný Bryndza,kniha má spád,čte se sama.

Irsaf

Opět skvělá detektivka

pinussilv

Skvělá detektivka a další životní peripetie Eriky Fosterové. Není co více dodat, snad jen doporučení číst jednotlivé knihy série v pořadí, jak byly vydány. To není podmínkou, ale návaznost v osudech hlavní hrdinky je příjemná pro čtenářský zážitek. Autor na svých stránkách prohlašuje, že má mnoho nových nápadů pro Eriku Fosterovou, tak věřte, že se s ní v brzsku opět setkáme.

tulip131

Perfektně napsané, spojení dvou případů, zvrácený charakter "T", chycení vraha, krátkodobé odsunutí Eriky, všechno klapalo a děj ubíhal.

nada3314

Další skvělá detektivka...Robertovi knihy miluji a tato není vyjímkou... Moc se těším na další případ s Erikou :-)

Martiiiik

Skvělý Bryndza, ostatně jako vždy :-) kniha měla spád, nedala se odložit.. skvěle vykreslený padouch, s velmi specifickými choutkami a správně pokřiveným charakterem, jak se na pořádného psychopata sluší :-D rozuzlení čekané, ale s velmi překvapivými detaily.. celou dobu čtení jsem si přála, aby byl autor k Erice trochu přívětivější.. tak třeba příště.. už aby to bylo :-)

mirka2558

Dávam plný počet bodov. Kniha nesklamala mám tohto autra veľmi rada a vždy sa neviem dočkať novej knihy. Páči sa mi, že viem ako Erika žije svoj život /súkromie/ ale nieje z toho román. už som len zvedavá kedy si konečne niekoho nájde ???? co sa týka vyšetrovania NESKLAMALA . Jediná chyba, že sa rýchlo číta a môžem zas čakať na novú..????‍♀️????

Awča

Autor si drží svůj styl, který mě velmi baví a dobře se čte. Erika se vrhá do nového případu velmi krátce po uzavření předchozího. Je to v období Vánoc, ale naštěstí se příběh neutápí v sentimentu. Ani osobnímu životu hrdinky není věnována přehnaná pozornost, vše je krásně vyvážené. Případ je zajímavý a prostředí burlesky atraktivní. Nemůžu jinak než dát plný počet :-)