Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3469 814

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Krchnaida
11.11.2022 5 z 5

Super, super, super! Těším se na další díly. Tato série bude určitě skvělá celá :-) !

Čmeláček
08.11.2022 5 z 5

V tomto díle se už Erika docela dala, kniha se mi líbila dokonce ještě víc než první případ s ní. A zajímavé bylo, že pan spisovatel prozradil vraha už hodně brzy. Mně to tedy nevadilo a fakt jsem si kluka jednoho ušatýho (= Bryndzu) už docela oblíbil. Pět stars to jistí a jede se dál :))).

Péťa1950
23.10.2022 4 z 5

Moje první detektivka od autora. Co spojuje oběti vražd? Poměrně brzy se vrah sám prozradí, ale najít ho bude ještě složité. Vyšetřování je propojeno vztahy mezi policisty, boj o povýšení, vládnou muži. Víc nebudu psát, prozradila bych konečné řešení. Přečtěte si. Budu hledat další knihy série.

MichaelaZlebkov
06.10.2022 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale za mě to bylo slabé.. čekala jsem od knih od Bryndzy mnohem víc.. větší napětí, složitost zápletky, logiku a propracovanost..

Veronika_mad
05.10.2022 5 z 5

Skvělá kniha :)

Veronika_mad
05.10.2022 5 z 5

Další napínavý a dokonalý příběh :)

VendulaB
03.10.2022 5 z 5

Druhý díl příjemné detektivní série. Stejně jako v díle prvním mi není hlavní hrdinka příliš sympatická, ale vše ostatní mi v knize sedí. Zajímavá zápletka, strhující tempo, příběh je dostatečně napínavý a nakonec je vše dobře vysvětleno. Od detektivky toho víc nechci.

lucifess
15.09.2022 5 z 5

Nejde ani hodnotit jinak, než plný počet hvězd. Pro mě osvědčený autor a na jeho knihy se vždy těším.

jakub2418
05.09.2022 4 z 5

Výborná kniha! Zpûsob, jakým autor příběh podává mne moc baví. Jediné mínus - trochu moc přegayováno na jednu knížku.

VerczaV
26.08.2022 4 z 5

Zase spousta gayů. Proto hvězda dolů. Jinak velmi povedená detektivka. Ve dvou pasážích jsem se i bála.

Vesmich
23.08.2022 5 z 5

Autor představuje spolehlivý standard - napínavé, přiměřeně překvapivé, vyšetřovatelce jde vždycky o krk, ale vyvázne (to snad tak moc neprozrazuji, když to má asi deset nebo kolik pokračování). Jen je mi záhadou, proč leze nadřízeným tak na nervy? Mně zas až tak nekonvenční nepřijde.

KaMal
13.08.2022 4 z 5

Moje první kniha od Bryndzy a zaujala mě natolik, že jdu hned na další. Výborně napsaná detektivka a k tomu hlavní vyšetřovatelka ze Slovenska - to je skoro jako od nás a to potěší:-)

mnohoknih
24.07.2022 4 z 5

Je to tak, hlas Martina Stránského přidává příběhu další a skvělý rozměr. Eriku pořád nemám ráda, její intuice je už strašidelná. Pořád si něco myslí, ale nadřízené neposlechne ani jednou. Tak ať se nediví, jak to pak s ní dopadá. Osoba vraha je neotřelá, i když její pohnutky klasické. Doporučuji k poslechu.

vekkr
20.07.2022 4 z 5

Audiokniha.Dobře načtené a poměrně napínavé,ráda si to poslechnu,ale není tam nic ,co byste si nějak dlouho pamatovali.

Olga8480
20.07.2022 5 z 5

Opět jsem si příběh moc užila. Prostě si jen užíváte každou stranu, kde se vám odkrývá nejen postup vyšetřování, ale i životní příběh Eriky.

_Brunetka_
17.07.2022 3 z 5

Pro upřesnění, hodnotím 3,8*.

Ták, tahle knížka byla stejně jako její předchůdkyně velmi čtivá. Na hlavní hrdiny si začínám pomalu zvykat a dokonce si mezi nimi nacházím už i své oblíbence. Jenže i u téhle knížky jsem měla trochu problém s její zápletkou. Sice se nestalo, že bych uhodla, kdo je vrahem, ale tady pro změnu chybí takové to wow na posledních stránkách, jak to u detektivek bývá zvykem. Dozvíte se tu totiž jméno vraha přesně v polovině a v další sledujete, jak ho policie chytá. Neříkám, že to bylo špatné, každopádně mi takové wow chybělo.Taky bych u dalších knih uvítala, kdyby nám vrah nebyl cizí, ale byla by to spíše nějaká z postav, která nám bude v příběhu představena, bude tam mít nějakou výraznější roli, ale zároveň by nás nenapadlo ji označit jako vraha. Jak to třeba dělá Lars Kepler, každopádně i u Roberta Bryndzy jsem se tohoto dočkala a to konkrétně v jeho třetí knize v Temných hlubinách,ale o tom jindy.

hana1039
14.07.2022 4 z 5

Audiokniha... zkusila jsem a dobře udělala :-), sice od poloviny knihy už víte, kdo je pachatel, ale to neznamená, že je všechno vyřešeno...s Erikou jsem se potkala poprvé, je to teprve 2.díl, takže mám co dohánět a jsem zvědavá, kde se v dalších dílech Erika octne :-))

Canniosh
04.07.2022 5 z 5

Kniha se četla sama, stránky ubíhaly rychle, stejně jako se hnal dopředu děj. Autor vás nenechá vydechnout a prolínání děje vyšetřování a pachatele se mi moc líbilo. Za mě vynikající kniha, povinnost pro všechny fanoušky žánru, nejen autora či nejen této série.

martiline
02.07.2022 5 z 5

Super !!!
Vyhovuje mi i styl psaní ... krimi jak má být - napětí, nedočkavost, strach, svižnost, odhalení, rozuzlení ...
Až jsem si dnes uvědomila, jaká je to nespravedlnost. Spisovatel detektivku sepisuje tak dlouho a já ji doslova zhltnu během jednoho a půl dovolenkového dne. Nemohla jsem jíst ani spát ... :-)

Emma27
27.06.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila ,stejně napinava jako dívka v ledu.