Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3461 813

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Janniska
21.06.2018 5 z 5

Robert opět nezklamal.Skvěle a napínavě napsáno,navíc Erika je prostě sympoška :-)

zuzad
20.06.2018 4 z 5

Opět další napínavý díl. Bryndza prostě umí!

Zdenička007
19.06.2018 4 z 5

Druhá kniha od pana Bryndzy, kterou jsem četla, taky dobrá, trošku slabší, raději se vraha dozvídám na konci, ale zase je dobré, že je každá kniha jiná. Autor píše fakt dobře, čte se to samo, člověk se úplně těší, až ji vezme do ruky.

KydlochMoris
11.06.2018 4 z 5

Byl to stejně dobrý díl jako první. Vraha mi bylo celkem líto :-). Četla se moc dobře, akorát na mě málo adrenalinu :-D. Určitě si přečtu i další díly...

verca0794
10.06.2018 5 z 5

Další bezvadná kniha Roberta Bryndzy. Napínavá do samotného konce. :)

Dokonce jsem se bála i o Eričin život, ikdyž vím, že má tato kniha další pokračování. Dost je mi líto Eriky, která pokaždé skončí domlácená a skoro mrtvá.

Jsem ráda, jak kniha skončila. Jak se na konci knihy Erika zachovala. Zobrazuje realitu (celou dobu se snažíte, pracujete i ve svém volnu a nakonec odměnu sklidí někdo jiný). Toto se bohužel děje i v reálném životě. Odměněni jsou ti, co lezou nadřízeným do prdele. Takže jsem ráda, že autor tohle v knize zobrazil.

Perfektní čtení. Doporučuji !!!!!

Janča089
10.06.2018 4 z 5

Dobře vymyšlená zápletka. Líbí se mi jak se k hlavnímu ději postupně přidávají kapitoly "psané vrahem" a na konci se prolínají a zapadají do sebe. Jen hlavní hrdinka mi není úplně sympatická, hlavně svým sebevědomím.

Lethania
07.06.2018 4 z 5

Pokračování úspěné Dívky v ledu mě nezklamalo. Ale první díl byl lepší. Tady to bylo ale zase napínavé. Oceňuji postupný vývoj postav. Mohu jen doporučit.

Janaves
02.06.2018 5 z 5

Opět hodně dobré čtení, těším se na další díl!

AnnaNes
02.06.2018 5 z 5

Skvělá knížka, moc mě bavila. Autora asi zařadím mezi mé oblíbence, co píší detektivky. Těším sea až si přečtu další díl.

Janinka.V
30.05.2018 5 z 5

Rozhodně lepší než Dívka v ledu

ZuzanaHabi
24.05.2018 4 z 5

Bylo to napínavé čtení, určitě neváhejte, ale aspoń za mně to jeho první knihu nepřekonalo!

Toňula
22.05.2018 4 z 5

Po Dívce v ledu další velmi čtivá detektivka se sympatickou hlavní hrdinkou. Opět příběh plný napětí, který nutí číst dále, odkrývat tajemství z minulosti a sledovat stopy vedoucí k odhalení pachatele (sice trochu dříve než jsem čekala), přesto nelituji a již čekám na další díl série.

Awča
22.05.2018 5 z 5

Velmi čtivá a napínavá kniha. Trošku návyková, musela jsem stále číst a byla jsem velmi zvědavá na vyřešení. Na Eriku jsem si z minulého dílu už zvykla, baví mě její rodinné i pracovní vztahy. Tak tedy vzhůru na další díl!

esfinge
17.05.2018 4 z 5

Libilo a urcite jdu do Temnych hlubin

jaruva
17.05.2018 5 z 5

Příjemné čtení (na detektivku), autor se zařadil mezi mé oblíbené.

muchomurka
14.05.2018 3 z 5

Za mě byl tento díl mnohem lepší než Dívka v ledu. Možná je to tím, že už jsem věděla, jaká Erika je, to ale neznamená, že mě stejně neštvala a vůbec se nedivím jejím nadřízeným, kteří s ní bojují. To, že neposlouchá rozkazy a sama si dělá co chce, to mě vytáčelo. Chápu, že má skvělý instinkt, ale kdyby byla trochu schopná, tak zvládne diplomaticky dosáhnout toho, co chce.
Příběh byl napínavý, ale dost mě zklamalo, že autor odhalil vraha v půlce knížky. Pak to ztratilo na napětí a tajemnosti.

Silencia
14.05.2018 4 z 5

Líbilo se mi, že byla známá identita vraha i jeho pohnutky. :) Příjemné čtení.

sassenkka
13.05.2018 4 z 5

Dívka v ledu se mi moc líbila, ale musím říct, že Noční lov byl ještě lepší!
Neskutečně rychle jsem se začetla, bylo to strašně zajímavé, prolínání vyšetřování s osobním životem detektivky Eriky mě baví, motivy homosexuality a ženství tam měly své místo a líbily se mi. A hlavně to bylo vážně neskutečně napínavé.
Jediné, co mi přišlo malinko zvláštní, byl ten závěr. Poskládat celý případ a přijít na to, kdo to udělal, bylo dost dlouhé, a asi jsem čekala nějaký pompéznější závěr, něco akčního, co se neodehraje na asi třech stránkách, jak tomu ve skutečnosti bylo. Jak kdyby už to autora přestalo bavit a rychle to zkrátil :)
Za závěr odebírám jednu hvězdu, ale jinak jsem nadšená, Noční lov je vážně skvělá detektivka!

Veríňák
13.05.2018 3 z 5

Četlo se to rychle, 400 stran za den hotovo naprosto bezproblémově. Jazyk snadný, krátké kapitoly... v tomhle ohledu jednohubka a vlastně docela příjemná oddechovka. Většinu knihy mě příběh nerozčiloval ani zdaleka tolik, jako většina těch "novodobých" detektivek, ale pořád to není na víc, než na tři hvězdičky. A proč?
Většinu času jsem si říkala, že jsem moc ráda, že pachatel není superhrdina tak, jak tomu bývá všude jinde, ovšem ten konec... klasicky mě zklamal. Pozor, přichází malý spoiler :) Pachatel, netrénovaná žena vs. detektiv v kondici. A stejně pachatelka "nakopala detektivce zadek". Nebýt v podstatě náhody, neskončilo to happy endem.
Co mi asi vadí nejvíc je ta nekonečně repetitivnost námětu. Pachatel těžce zkoušený dětstvím, ideálně i partnerem, nechybí sexuální násilí. Do toho vyšetřovatel s krutým životním osudem, mající vztahové a osobní potíže, rebelující proti nadřízeným, co má ale geniální instinkt... Mno, dám si zase na čas pauzu od podobného žánru :)

sabca
11.05.2018 5 z 5

Dívku v ledu jsem zatím nečetla, ale Noční lov se mi moc líbil. Svérázná šefinspektorka mi byla sympatická a přesto, že vrah byl znám byla kniha napínavá až do samého konce. Doporučuji