Noční lov

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené.
O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří.
Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem?
Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330019/nocni-lov-VAT-330019.jpg 4.41685

Inspektorka Erika Fosterová (2.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Cosmopolis

The Night Stalker (2016)

Počet stran:432
Jazyk vydání:český
Překlad:Kateřina Elisová
Autor obálky:Henry Steadman
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-271-0404-8

Kniha Noční lov

ZuK1

Po delší přestávce od přečtení Dívky v ledu jsem se opět vrátila k Robertu Bryndzovi a sérii s inspektorkou Erikou Fosterovou. Druhý díl série bych ohodnotila 4* jako docela příjemné odpočinkové čtení.

Tazi78

Po Dívce v ledu jsem se těšila na další díl. Ale jsem trochu zklamaná. Spousta prvků stejných jako v první knize a homosexuál kam se podíváš. A opět byla Erika před koncem odeslána na dovolenou a stejně případ vyřešila. Doufám, že v dalším díle už se to nebude opakovat. Všeho moc škodí... Upřímně, kdybych nedostala další díl jako dárek, tak se do jeho čtení už nepustím.

LeSk

Luxusní čtení, které Vás vtáhne do děje hned od první stránky. Moc doporučuji.

LadyLane

Oproti jednotke autor používa iné postupy v príbehu týkajúce sa zločinov, čo je výborné, na druhú stranu čítame znovu o tých istých prekážkach vo vyšetrovaní, čo je otravné.
Za mňa priemer a nedostať na Vianoce 3. diel, ďalej by som nečítala. Tak snáď prekvapí.

Hugomil

U této knihy je ještě víc znát Brynzova sexuální orientace a znatelně jí, v této druhé knize, ještě více promítá do příběhu. U Dívky v ledu se to dalo ještě snést, ale zde už to začíná být na pováženou a je to docela nechutné. Číst o tom, jak se dva chlapi budou "šukat do zadku" mě vážně nebere. U mě osobně to snižuje jinak dobrý a čtivý příběh.

Szekynka

kniha se mi líbila, 2 hvězdy ubírám za začáteční pomalý spád. Trvalo mi cca 100 stran než jsem se začetla. Knihu jsem na delší dobu odložila a musela jsem se přemlouvat. Nakonec jsem ráda, že jsem dočetla protože zápletka se mi líbila ale byl to trochu boj :). Nicméně na 3. díl Eriky a kolegů se těším.

kacaaba

Tak tento díl se mi líbil ještě víc. Skvěle se to čte, má to spád, žádná mrtvá místa. Jen mě hrozně vytáčí, jak Erice házejí klacky pod nohy... :D

mahenka46

Výborná detektivka jako všechny ostatní od R. Bryndzy..