Temné hlubiny

Temné hlubiny https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/bmid_temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 5 3192 804

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Dark Water , 2016

Hana62
28.08.2018 4 z 5

Líbilo, víc jak Dívka v ledu. Inspektorka se začíná chovat jako dospělá žena. V minulých dílech mi trochu vadila její touha po profesním vzestupu. Ale možná to tak v Anglii mají...

Glivuska
27.08.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Četla jsem na základě četby předchozích dvou dílů (Doporučuji knížky číst v návaznosti na sebe. Ačkoliv hlavní detektivní zápletka je vždy pro každou knížku jiná a není závislá na předchozím ději, vztahy mezi detektivy a život hlavní postavy se v knihách vyvíjí). Je velmi čtivá, čtenáře rychle vtáhne do děje, ideální četba na dovolené, kde člověk vypne a chce si odpočinout.

ladush
26.08.2018 4 z 5

Série detektivek s E. Fosterovou mě prostě baví...knihy vždy přečtu téměř na jeden zátah. Už se těším na další a doporučuji všem, kteří si chtějí počíst sice méně složitou, ale přitom dobře promyšlenou detektivku.

maja11231
26.08.2018 5 z 5

Zatím nejlepší díl. Zase napínavé od začátku až do konce. Prostě super.
Doporučuji

putpuda
23.08.2018 5 z 5

Kamarádka mi řekla, že se jí série s Erikou F. nelíbí, že je to "takové moc jednoduché".....no, možná to není takový trhák jako jiné knihy, ale možná také právě proto se to tak bezvadně čte :) Už se těším na další pokračování.

Bertik19
23.08.2018

Kniha je super, příběh paráda... zbožňuji Eriku Fosterovou, s Petersonem parádní dvojka. Ano -jak píše o dva řádky níž Milky92, také jsem čekala že to Erika s Petersonem více rozjedou :-)
Každopádně doporučuji

eliska5154
23.08.2018 5 z 5

Opět velmi emotivní kniha. Jak se říká není růže bez trní. Názorná ukázka jak hluboká tajemství mohou skrývat Vaši nejbližší, aniž by jste to kdy mohli tušit.

Angelicca
20.08.2018 5 z 5

Moje prvni kniha od tohoto spisovatele. Zaujala hned na zacatku, velice dobre se cetla, napinava. Vrele doporucuji.

Milky92
17.08.2018 5 z 5

Moc doporučuji.Kniha je super tak jako každá od p.Bryndzy :-)
Příběh byl skvělý,ikdyž jsem si myslela že Fosterová s Petrsonem to rozjedou trochu víc ;)

veronika3141
12.08.2018 5 z 5

Napinava kniha od Bryndzy jako vzdy.Za me vrele doporucuji,krasne se cte:)

sissque
11.08.2018 5 z 5

Opět skvělé, konec jsem napříč vraždám nevytušila, asi to ani nešlo, jedná se spíše o překvapení.

Bavil mě také vývoj hlavních postav, kdy se postupně Erika vyrovnává se smrtí manžela, osobně si myslím, že ani trochu toho milostného života neuškodilo, do toho umírání. :-)

Jakira
07.08.2018 3 z 5

Další jednohubka od Bryndzy a zase takový průměr. Neurazí, ale ani nenadchne, což je poslední dobou můj problém u většiny detektivek. Dlouho jsem nenarazila na takovou, co by mě vtáhla do děje a vyplivla mě s otevřenou pusou až na konci. Tohle bylo takové mdlé, navíc se nemůžu ubránit dojmu, že ústřední motiv a jeho rozuzlení už jsem někde viděla a četla. Každopádně jako letní odpočinkové čtení to lze doporučit, žádný zázrak ale nečekejte.

Jessie26
07.08.2018 4 z 5

Od tohoto autora je to moje první knížka.
Nedám 5 hvězdiček, protože mě úplně nevtáhla do děje. čte se hezky, fajn zápletka a rozuzlení, ale pořád tam nebylo ,,ty jo jak to teď bude, ty jo co se stane" .
Takže fajn čtení, to ano, ale úplná TOP ne.

Evule *
06.08.2018 5 z 5

Paráda, ke konci jsem začala trochu tušit jak to asi bylo....Doporučuji a těším se na další díl..

Lidic
04.08.2018 5 z 5

Pecka. V rychlem sledu 2. a 3. Bryndza, jeden lepsi nez druhy.

Dida86
03.08.2018

Další díl s Erikou opět nezklamal a jako bonus rodící se vzath s Petersonem :)

Ashlee86
01.08.2018 5 z 5

Bryndza opět nezklamal. Další velmi čtivá kniha.

lee5747
27.07.2018 5 z 5

Úžasná knížka, skvěle a rychle se čte, takže pro mě ideální na cestování. Autor píše pěkným stylem, postavy si dokáži lehce vybavit a lehce se do nich vcítit. Určitě doporučuji a někdy si přečtu i další autorovi díla.

majinka
24.07.2018 5 z 5

Jako každý díl, bezvadné!

oolinkaa
21.07.2018 5 z 5

Opět úžasná. Nemam co vytknout. Možná že by autor mohl napsat víc případů s Erikou :)

vraždy pro ženy napětí nevyřešené případy

Robert Bryndza
britská, 1979