Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/bmid_nocni-lov-VAT-330019.jpg 4 3470 815

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Keddie
10.04.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Jen mne trochu překvapilo, že autor použil stejné schéma děje, jako u prvního dílu. Jsem zvědavý, jestli u toho zůstane i v dalších dílech.

raidmnoid
08.04.2018 5 z 5

Jak se postupně odhaluje temný příběh vraha, nevěděl jsem, jestli mám fandit, nebo nenávidět. Krásný příběh o živoě, kde není pouze černá a bílá, ale spousty opravdu temně šedé.

Lenka40
08.04.2018

Noční lov je druhá kniha od Roberta Bryndzy a musím říct ,že se mi líbila víc jak Dívka v ledu. Vraha vybral dost zajímavého .Styl vraždění a psychika vraha je tentokrát velice zajímavá . Opravdu jsem si tuto knihu užila víc jak Dívku v ledu. Moc se těším na jeho další knihu Temné hlubiny

IvusP
06.04.2018 4 z 5

Daleko lepší než Dívka v ledu. Dobře se čte, žádný krvák, takže jako oddychové čtení ideální :-)

mulder
01.04.2018 3 z 5

Tato kniha si jistě najde své čtenáře, to přeji každému autorovi, ale mně nedala to, co k čtenářskému zážitku potřebuji.

Lucissia
30.03.2018 5 z 5

Dobrá kniha. Jen bych tomu vytkla trošku nepropracovaný závěr, ale jinak dost čtivé. :-)

JessieEx
30.03.2018 3 z 5

Moc dobrá knížka! Oproti prvnímu dílu výrazné zlepšení. Líbil se mi příběh, celé to bylo moc napínavé a hlavně čtivé. Mám však jednu výtku. Štvalo mě, že si autor knížkou honí své homosexuální ego. Nevím, jestli má mindrák, nebo se jen snaží dokázat že "oni" jsou úplně normální a moc fajn. Bohužel jsem ale z knížky nabyla pocitu, že zas tak úplně fajn nejsou a hlavně to vypadalo, jako by Londýn byl plný homosexuálů, což samozřejmě není pravda. Takže na mě to bylo příliš. Stačila by mi jedna nebo dvě zmínky na toto téma a ne v každé kapitole.
Erika Fosterová mi v mnohém připomíná Kim Stoneovou z knih Angely Marsons. Mrzí mě to, ale občas si je pletu a nutí mě to obě série porovnávat. Naneštěstí Angela Marsons z toho vychází lépe, proto dávám Nočnímu lovci "jen" 3,5*.

SilvieSisinka
28.03.2018 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné :-)

astra3
26.03.2018 4 z 5

Příjemná čtivá kniha. Trochu se mi zdálo, že to pachatelka nemůže vše zvládnout, tak jak to bylo popsáno.

hopen
24.03.2018 5 z 5

Opět super kniha :-)

Nikkaa
23.03.2018 5 z 5

Další top od mého oblíbeného spisovatele, perfektní čtivé další případ pro Eriku,a jdeme na další díl...

Vikos
20.03.2018 5 z 5

Moc se mi líbila.

druzickaster
17.03.2018

Nehodnotím, protože jsem nedočetl. Kniha na mně působí jako osvětová brožura o těžkém životě menšin a nedoceněných žen, kde mi schází už jen ekofanatik, vegan a šéf neziskovky. Kriminální činy jsou spíš jen na obtíž a nějak v osvětě překáží pár mrtvol a jeden až dva psychopati. Asi nejsem ta správná cílová skupina.

Evule81
16.03.2018 5 z 5

Napínavé, velmi čtivé. Těším se na další díl.

4xbabča
14.03.2018 5 z 5

Pátrání šéfinspektorky Eriky Fosterové po sériovém vrahovi je napínavý příběh od počátku až do koce.Všechny knihy od autora Roberta Bryndzy nezklamaly očekávání a i tentokrát si kniha zaslouží plný počet hvězdiček.

Ivulik7
13.03.2018 5 z 5

Detektivka kterak má spád, neni překombinovaná, nebudete se bát a stresovat, kde na vás ve městě číha vrach. Odpočinkové čtení na neděli.

SovaPálená
12.03.2018 5 z 5

Jednoduché odpočinkové čtení, které mě vtáhlo do děje. Málo postav a pohodový jazyk je v dnešní rychlé době způsob, jak si u knihy odpočinout.

K4t13
12.03.2018 5 z 5

Po Dívce v ledu milé překvapení. První díl mě nenadchnul, ale Noční lov byl opravdu skvělý. Četlo se to samo, příběh naprosto úžasný. Doporučuji.

Barush64
11.03.2018 odpad!

Jsem v rozpacích... Četla jsem Dívku v ledu a vůbec mě nezaujala. Když ale všude vidím brilantní hodnocení Bryndzových knih, tak jsem si říkala, že mu dám ještě šanci. A je to snad ještě horší. Zápletka nudná, děj předvídatelný, superintendantka sem, superintendantka tam. Erika je nejvíc nesympatická hlavní hrdinka, s jakou jsem se v knižním světě setkala. Styl psaní mi taky vůbec nesedl, přijde mi to jak kdyby to psala puberťačka závislá na slashích. Vážně už hodně dlouho se mi nestalo, že bych knihu odložila. Tohle "dílo" ale zahodím hodně daleko. Opravdu nevím, co na tomto autorovi kdo může vidět. Keplerovi, Nesbomu nebo Adler-Olsenovi (ke kterým bývá autor připodobňován) nesahá ani po kotníky.

em75
11.03.2018 5 z 5

I když je od půlky vrah známý,bylo to pořád hodně napínavé a Erika skvělá.I když je škoda,že si před šéfem nedokáže pořádně dupnout,to mě občas vytočí.. Taky jsem nepochopila,jak osoba X přišla na to,kdo je a kde bydlí osoba Y,možná mi něco uniklo,nebo to Robert nedomyslel.Každopádně to stálo za to a už se těším na další díly.