Zlomení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Městečko Grantley opanuje strach. Všechno začalo vyhlášením pátrání po pohřešované čtrnáctileté školačce. Už jen tato zpráva poskytla obyvatelům města dostatečný důvod k obavám. Pak ale bylo nalezeno dívčino mrtvé tělo – a krátce nato se stejná situace opakovala. Několikrát. Teď už nikdo nemohl být na pochybách, že v Grantley znovu řádí sériový vrah. Inspektorka Annie Carrová požádá o pomoc Kate Burrowsovou, která před lety vedla pátrání po Grantleyském rozparovači. Kate ráda přijímá, protože účast na vyšetřování jí poskytuje pádnou výmluvu, aby nemusela být doma. Tam se totiž nedávno objevil syn jejího partnera, bývalého gangstera Patricka Kellyho, a s ním přišly problémy. Annie s Kate brzy zjistí, že vrah je jim mnohem blíž, než by si pomyslely. Začíná pro ně boj s časem, ale ony se vlastně pořád nemají čeho chytit. Policajstský instinkt jim oběma napovídá, že za těmi vraždami je něco víc, než na patrné na první pohled. Povede se Kate zabijáka dopadnout dřív, než zemře další dívka?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397699/zlomeni-oG1-397699.jpg 417
Série:

Inspektorka Annie Carrová (4.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
Orig. název:

Damaged (2017)

Počet stran:500
Jazyk vydání:český
Překlad:Dita Kelbelová
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7498-324-5
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Zlomení

Přidat komentář
Januli
04. srpna

Kniha mi přišla málo propracovaná, tak nějak odbytá i když nějaký příběh a dej má, tak za mě slabší kousek.

alexis818
29. července

Po dlouhé době jsem sáhla po své oblíbené autorce a byla to dobrá volba.Kniha se četla velmi dobře,příběh měl spád,no prostě super čtení.

Kaja42
23. července

Kniha byla zajímavá a dobře se četla.Téma velmi aktuální,setkáváme se s problémy dospívající mladeže dnes a denně.Všichni,kdo má děti se děsí,s kým se budou stýkat,jak se budou začleňovat do společnosti.Neměla jsem vůbec ponětí,že by to mohl dělat kluk-vrstevník.Ke konci začala kniha trochu upadat do stereotypu,ale autorka to bravurně oživila přidáním detektiva Kate do aktivního vyšetřování,čímž nám ukázala,že se stále máme co učit od starších,což v dnešním světě poněkud upadá v zapomnění.

Pípasek
05. června

Je nepředstavitelné, čeho jsou schopné "děti". Z tohoto zjištění mrazí je i smutno zároveň. Cesta k dopadení sadistického vraha byla velmi obtížná o to více překvapující. Přečteno na jeden zátah

Titas9001
02. června

Martinu Cole mám ráda a tahle kniha patří do série spolu s Maniakem, Zabijákem a Těly na prodej. Troufám si tvrdit, že díl z mého pohledu nejslabší. Námět dobrý, ale pramálo detektivní práce, a to už vůbec nemluvím o tom, že hlavní padouch a jeho pohnutky byly opravdu rozpracovány jen ledabyle a jakoby náhodně. Připadalo mi, že je to celé odbyté a více děje se točí kolem Patrika a inspektorky Kate, jejichž příběh začíná už ve skvělém Maniakovi. Takže pro mě zklamání a více se mi líbila mnohá její díla z gangsterského prostředí, i když se tam opakuje podobné schéma. Nového Maniaka každopádně nečekejte.


Autor a jeho další knihy

Martina Cole
anglická, 1958

všechny knihy autora

Kniha Zlomení je:

v Právě čtených1x
v Přečtených18x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených1x
v Knihotéce19x
v Chystám se číst54x
v Chci si koupit19x