Dokonalé ticho

Když všechno ztichne, kdo je uslyší křičet? Čtvrtý případ inspektora Callanacha a šéfinspektorky Turnerové. Na okraji Edinburghu je nalezeno pohozené dívčí tělo s vyřezanými kusy kůže. Když později inspektor Luc Callanach objeví vedle opuštěného kojence strašidelnou postavičku, pochopí princip zvrácené hry: vrah bere materiál na panenky z těla svých obětí. Navíc někdo drogově závislým v bezvědomí vyřezává do tváře písmeno Z. Jde o stejného pachatele? Luc a jeho kolegyně Ava musí vypátrat zabijáka dřív, než udeří znovu – stihnou to, nebo už je příliš pozdě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434797/big_dokonale-ticho-2A0-434797.jpg 4.7559

Inspektor Luc Callanach 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kniha Zlín

Perfect Silence, 2018

Kniha Dokonalé ticho

Kubajzz

Poslechnuto jako audiokniha a bylo to super, sem zvědavý, jestli se vražedkyně objeví v dalším díle :-) Rozhodně doporučuji

Jirulka

Podle mě zatím nejlepší díl. Uvidíme jestli to překoná nějaký další?!

sassenkka

Po předchozím slabším díle přichází nadšení, a to veliké! Dokonalé ticho bylo tak dokonalé, že jsem celou dobu poslechu málem nedýchala, netušila jsem ani v nejmenším, odkud vírt vane, a v závěru knihy jsem jen nevěřícně kroutila hlavou. Uf. Tohle jsem si fakt užila.
Knihu jsem dala v audio verzi. A na Jana Šťastného a jeho interpretaci pěji chvály pořád. Takže už se nebudu opakovat.
A nebo ne, budu. Ten chlap je prostě boží. Díky němu byl celý příběh ještě víc úžasný, neuvěřitelný, napínavý a místy i trochu nechutný. Díky za to.

Monkas1

Doporučuji

hana4834

Naprosto ztěžující příběh nemohla jsem se odtrhnout. A konečně i inspektoři vyrazili správným směrem jsem zvědavá na pokračování

Kortez

Audiokniha. Dokonalé ticho je dokonale napsáno a v případě audia dokonale namluveno. Téma, děj, napětí i rozuzlení, všechno tam kde to má být. Žádné hluché místo, žádná nuda. Konečně detektivka která mě držela pod krkem až do konce.

MarkétaI.

Třetí díl mě trochu zklamal a tak jsem si dala od této série malý oddych. A teď trošku lituju :-) Tento díl byl výborný. Kniha mě vtáhla do děje hned od začátku a celou dobu jsem byla zvědavá jak to dopadne.

Arwen777

Tuto sérii od začátku poslouchám jako audio knihy a vždy se velmi těším na hlas a podání Jana Šťastného.
A i tento příběh byl skvělý. Autorka sice zase trochu přitvrdila, co se brutality týče. Na druhou stranu ale přidala více humorných scén a hlášek, takže asi vyrovnáno. Nosné téma se mi moc líbilo a ačkoliv není originální, je rozhodně vděčné. Autorka zde zabrousila i do sociální a morální roviny a zvládla to dobře.
Vztah Luca a Avy se vyvíjí a jsem zvědavá, co nás čeká v dalších dílech.
Mám tuhle sérii moc ráda a tak se těším na další díl. A vám ji také doporučuji.