Dokonalá kořist

Dokonalá kořist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403944/bmid_dokonala-korist-Trx-403944.jpg 5 1224 309

Druhý kriminální případ bestsellerové série s detektivem Callanachem a inspektorkou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: ekniha , Plus

Perfect Prey , 2017

ViolettaCh.
30.05.2021 4 z 5

První moje detektivka od této autorky se mi velmi líbila. Super námět poněkud drastických a zdánlivě bezmotivových zločinů s využitím virtuálního prostředí. Byť už mi od 3/4 knihy bylo jasné, kdo je hlavním hybatelem zločinů, způsob vyprávění se mi líbil, byl napínavý a dobře podaný. To umocnila i pěkně načtená audioverze hercem panem Šťastným. Až teď jsem zjistila, že už jeden díl předcházel, tak se na něj určitě podívám.

tinka1974
26.05.2021 5 z 5

Druhá v sérii a opět vyslechnutá. Pan Šťastný velmi hezky načetl. Tentokrát se Ava a Luc zabývají zákeřnými vraždami, z kterých se vyklube zákeřná hra řízená přes počítač. Luc si rozhodne pro ne zcela obvyklý způsob řešení a pro změnu není tím, kdo řeší osobní problémy. Tentokrát je to Ava. Prostě si to musíte přečíst nebo poslechnout. Těším se na další

Venny345
20.05.2021 5 z 5

Dokonalou kořistí jsem stala sama! Autorka mě dokázala svým umem ulovit, takže rozhodně nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdami. Výborný styl vypravování, gradace, vhodně použitá slova, nic navíc, žádné zbytečné popisy, i tak by se dala kniha vystihnout...
Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

lalaserka
14.05.2021 4 z 5

Druhý díl se mi líbil snad ještě o něco víc než první. Bylo to napínavé a plné zvratů.
Brutalita vrahů byla nepředstavitelná.

Gibis
08.05.2021 5 z 5

Ou,ou....tohle bylo zase drsné čtení. Občas přemýšlím, kam na takové zrůdné vraždy autoři chodí. Jestli čerpají z nějakých skutečných případů a nebo se jim takové příšernosti prostě honí hlavou. Každopádně opět velmi čtivý, napínavý další případ sympaťáka Luca Callanacha a Avy Turnerové a těším se na další díl série.

Petia.38
04.05.2021 5 z 5

čtivá a určitě vás chytne :-)

Nixa
25.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Druhý díl se mi líbil snad ještě o něco víc než první. Bylo to čtivé, napínavé a plné zvratů. Ve druhé části knihy se začalo střídat vyprávění osob, každá kapitola byla z pohledu jiné postavy a to bylo super. Jakmile je v knize téma darkwebu, tak je to zároka toho, že se mi to prostě bude líbit.

iLuciferie
23.04.2021 4 z 5

Autorka mě baví. Druhý díl lepší než první.
Za mě ideální audiokniha k vaření :-)

Lka
23.04.2021 5 z 5

Audio :
Super poslech. Druhý díl byl lepší ještě než první. Jdu na další díl.

rumova_kulicka
21.04.2021 5 z 5

Jako toto! Ještě lepší než první díl. Ani jsem nedutala a hltala jednu stránku za druhou. Kde autoři chodí na takové zápletky, to mi fakt hlava nebere. Bylo to hodně drsné, skvěle zamotané a absolutně čtivé. Nad pěti hvězdami jsem nemusela dlouho přemýšlet :-)

Katka569
20.04.2021 5 z 5

Skvělé čtení

polednice1705
14.04.2021 5 z 5

Druhý díl nezklamal, skvělá zápletka i rozuzlení, třetí díl mám v plánu co nejdřív...

Evule *
06.04.2021 5 z 5

Napínavé, čtivé a na konci překvapivé. Série se pěkně rozjíždí. Přečteno jedním dechem a už se těším na další díl..

m_martina
04.04.2021 5 z 5

Tento druhý díl se mi líbil víc, než ten první. Kniha se dobře četla a já budu ve čtení určitě pokračovat.

BohyněKuchyně
01.04.2021 5 z 5

Druhý díl knižní série mě dokonale pohltil od prvních stránek. Měla jsem chuť vykašlat se na práci i rodinu, zalézt do postele a číst a číst. Příběh byl skvělý, občas si trochu říkám, jestli autoři takových detektivek nejsou trochu narušení :-D Vymýšlet takovéto zločiny. Každopádně posledních několik desítek stránek jsem byla napnutá jako struna. Občas jsem zadržovala dech :-) Doporučuji všemi deseti...

Stejskat
19.03.2021

Opět svižné čtení, ale oproti prvnínu dílu byl výběr tématiky lehké zklamání.. Také pořád čekám, kdy už to mezi Avou a Lucem pořádně zajiskří a vykašlou se na všemožné důvody proč ne :-)) Tak budu číst dál ;-)

ydnac
18.03.2021 5 z 5

Druhý díl je ještě lepší než první :-)
Od začátku jsem byla napnutá, pořád se něco děje, příběh graduje a kniha nemá žádná hluchá místa. Ava s Lucem jsou skvělá dvojka a všechny jejich kolegy jsem si oblíbila. Tušila jsem jak to dopadne s Edgarem, líbilo se mi zapojení Bena a Lance. Několik vražd po sobě drželo moji pozornost a byla jsem jak na trní ať už vraha dopadnou :-) Doporučuji a těším se na další díl :-)

evonra
14.03.2021 5 z 5

Výborné pokračování série. Autorka se s tím tedy vůbec nepáře, to se musí uznat :)
Všechny postavy vyšetřovacího týmu mi sedí a těším se, jak se to celé bude dál vyvíjet a rozvíjet.

Nikusha
24.02.2021 5 z 5

Jop, tak druhý díl mi vynahradil to co mi chybělo v prvním. Navíc se hezky rozjíždí příběhová linka mezi vyšetřovateli a to mě baví. Jen počkej, Ava toho spícího Luca rozhýbe :D

Jájinka
19.02.2021 4 z 5

Trvalo chvíli než jsem se začetla, ale pak už to bylo opět napínavé stejně jako první kniha série. Půjdu na třetí:-)