Dokonalá kořist

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387557/dokonala-korist-w85-387557.jpeg 4.6616
Série

Inspektor Luc Callanach 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Plus
Orig. název

Perfect Prey, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (205)

Kniha Dokonalá kořist

Přidat komentář
Gibis
08. května

Ou,ou....tohle bylo zase drsné čtení. Občas přemýšlím, kam na takové zrůdné vraždy autoři chodí. Jestli čerpají z nějakých skutečných případů a nebo se jim takové příšernosti prostě honí hlavou. Každopádně opět velmi čtivý, napínavý další případ sympaťáka Luca Callanacha a Avy Turnerové a těším se na další díl série.

Petia.38
04. května

čtivá a určitě vás chytne :-)


Nixa
25. dubna

(+ SPOILER) Druhý díl se mi líbil snad ještě o něco víc než první. Bylo to čtivé, napínavé a plné zvratů. Ve druhé části knihy se začalo střídat vyprávění osob, každá kapitola byla z pohledu jiné postavy a to bylo super. Jakmile je v knize téma darkwebu, tak je to zároka toho, že se mi to prostě bude líbit.

theale
23. dubna

Autorka mě baví. Druhý díl lepší než první.
Za mě ideální audiokniha k vaření :-)

Lka
23. dubna

Audio :
Super poslech. Druhý díl byl lepší ještě než první. Jdu na další díl.

rumova_kulicka
21. dubna

Jako toto! Ještě lepší než první díl. Ani jsem nedutala a hltala jednu stránku za druhou. Kde autoři chodí na takové zápletky, to mi fakt hlava nebere. Bylo to hodně drsné, skvěle zamotané a absolutně čtivé. Nad pěti hvězdami jsem nemusela dlouho přemýšlet :-)

Katka569
20. dubna

Skvělé čtení

polednice1705
14. dubna

Druhý díl nezklamal, skvělá zápletka i rozuzlení, třetí díl mám v plánu co nejdřív...

1 ...