Dokonalá kořist

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387557/big_dokonala-korist-w85-387557.jpeg 4.6812

Inspektor Luc Callanach 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus

Perfect Prey, 2017

Kniha Dokonalá kořist

mirunda

Bylo to dost nechutné, ale výborná detektivka. Přečetla jsem jedním dechem a konečně mi snad vrátila chuť ke čtení.

hana4834

Prostě super doporučuji a už se vrhám na další díl

Neopol

Super čtení

Agnesita

Líbila, jen to nemuselo být tolik brutální...

uzivatel6305

Opět další návyková série! Druhý díl je opravdu ještě lepší než ten první. Perfektně načtená audiokniha. Propletený děj, sympaťáci a gauneři, úžasně popsané a zapamatovatelné postavy a hlavně napětí od začátku do konce. Vztah mezi hlavními hrdiny se krásně rozjíždí, což dodává napětí i z jiné strany. Nechybí humor, smutek a spousta odborných informací. A ke všemu to skotské prostředí! Honem jděte do toho!

sassenkka

Tuto knihu jsem dala v audioverzi a začnu netradičně interpretací - já tu sérii už prostě doposlouchám, protože v papíru bez Jana Šťastného si to nedokážu představit, ten chlap je prostě třída!
A teď ke knize samotné - za mě je to velmi slibně rozjetá série, fešáka Luca jsem si vyloženě zamilovala a zajímá mě, jak se jeho životní příběh bude vyvíjet dál. Tento díl byl teda docela síla, autorka se s těmi vraždami rozhodně nepárala, za mě nic pro slabší povahy. Bylo to napínavé od začátku do konce a já si to moc užila.

P3_tis

(+ SPOILER) Tahle série mě obrovsky baví. Luc a Ava jsou ohromní sympaťáci.
Narozdíl od prvního dílu je tato kniha rozdělena na dvě části. První se zaměřuje na příběh kolem vražd. Druhá část nás přibližuje více k vrahům, jejichž vraždy jsou velmi promyšlené a děsivé.
Co mě hodně rozčilovalo byl vztah Avy a Joea.
A u osudu Salterové jsem brečela…

kramlinka88

Druhá kniha série Luca Callanacha a opět plný počet, kdybych mohla dám ještě víc, druhý díl se povedl ještě o třídu výš než první díl. Dokonalá zápletka, geniální příběh, emoce, dějová linka Luca a Avy za mě dost napínavá, prostě nemám co vytknout. Těším se na třetí díl a vůbec netuším co budu dělat až dočtu pátý :-(