Dokonalá kořist

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387557/dokonala-korist-w85-387557.jpeg 4.6231

Inspektor Luc Callanach (2.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Plus

Perfect Prey (2017)

Kniha Dokonalá kořist

ivoiro

Další skvělá kniha této autorky. Užil jsem si ji.

Nestorkea

Opět velmi dobré počtení, autorka mě vytáhla do děje. Ze začátku jsem myslela, že se Ava zbláznila, ale vše se vysvětlilo. Doufám, že i v příštím díle se potkáme s Benem a Lancem, byli sympatičtí, stejně jako Ava a Luc. Děj měl spád, nic mě nerušilo a už se těším na další díl.

nik077

Super..další pro mě úspěšná kniha.... četla se mi velmi dobře...těším se na další díl

Vikos

První knížka, kterou jsem od Helen četla, byla skvělá. S chutí se pustím do dalších dílů :D

Nikusscha

S chutí jsem se pustila do dalšího dílu od této autorky. A rozhodně nelituji. Kniha se velice vyvedla a četla se dobře. Tento díl se mi líbil o stupínek více než první. Dokonce už mi i byla více sympatičtější postava Callanacha. Hlavním hrdinům jsem držela palce až do konce. Doufám, že autorka bude i nadále psát takové kvalitní knihy.

Liss93

Druhý díl ze série Luca Callanacha mě bavil víc než ten první. Téma bylo poutavější a víc dějových linií zajímavějších. Postavy začaly být víc a víc sympatické a přistihla jsem, že se o ně ve vypjatých situacích bojím. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Jaruš7

Dokonalá kořist je dokonalá v záludnosti, ve využívání grandiózního zdroje a čtenář je sycen informacemi, které berou dech. (To těm nevědomým v tomto oboru, jako jsem byla já.)
Citace:"Žádné příspěvky nebylo možné vysledovat až k původní IP adrese. Jako by všichni byli uprostřed noci na moři, pokřikovali na sebe z jednoho neosvíceného člunu na druhý , sami ve společnosti jiných, kteří se také vydali na houpající a burácející vlny, na něž se ostatní neodvážili."
Skvělé, ale brutus by stačil jen naznačit.
Gold s informačním ziskem děsivého charakteru.
Pro fandy doporučuji.

Ihivanka

Za mě super detektivka. Vřele doporučuji. Napínavá, až do konce. Moc dobře se mi četla. Dokonalou smrt si určitě nenechám ujít.

Helen Fields
britská