Dokonalá kořist

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387557/dokonala-korist-w85-387557.jpeg 4.6231
Série:

Inspektor Luc Callanach (2.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Plus
Orig. název:

Perfect Prey (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (78)

Kniha Dokonalá kořist

Přidat komentář
ivoiro
11. září

Další skvělá kniha této autorky. Užil jsem si ji.

Nestorkea
09. září

Opět velmi dobré počtení, autorka mě vytáhla do děje. Ze začátku jsem myslela, že se Ava zbláznila, ale vše se vysvětlilo. Doufám, že i v příštím díle se potkáme s Benem a Lancem, byli sympatičtí, stejně jako Ava a Luc. Děj měl spád, nic mě nerušilo a už se těším na další díl.

nik077
05. září

Super..další pro mě úspěšná kniha.... četla se mi velmi dobře...těším se na další díl

Vikos
31. srpna

První knížka, kterou jsem od Helen četla, byla skvělá. S chutí se pustím do dalších dílů :D

Nikusscha
28. srpna

S chutí jsem se pustila do dalšího dílu od této autorky. A rozhodně nelituji. Kniha se velice vyvedla a četla se dobře. Tento díl se mi líbil o stupínek více než první. Dokonce už mi i byla více sympatičtější postava Callanacha. Hlavním hrdinům jsem držela palce až do konce. Doufám, že autorka bude i nadále psát takové kvalitní knihy.

Liss93
19. srpna

Druhý díl ze série Luca Callanacha mě bavil víc než ten první. Téma bylo poutavější a víc dějových linií zajímavějších. Postavy začaly být víc a víc sympatické a přistihla jsem, že se o ně ve vypjatých situacích bojím. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Jaruš7
08. srpna

Dokonalá kořist je dokonalá v záludnosti, ve využívání grandiózního zdroje a čtenář je sycen informacemi, které berou dech. (To těm nevědomým v tomto oboru, jako jsem byla já.)
Citace:"Žádné příspěvky nebylo možné vysledovat až k původní IP adrese. Jako by všichni byli uprostřed noci na moři, pokřikovali na sebe z jednoho neosvíceného člunu na druhý , sami ve společnosti jiných, kteří se také vydali na houpající a burácející vlny, na něž se ostatní neodvážili."
Skvělé, ale brutus by stačil jen naznačit.
Gold s informačním ziskem děsivého charakteru.
Pro fandy doporučuji.

Ihivanka
06. srpna

Za mě super detektivka. Vřele doporučuji. Napínavá, až do konce. Moc dobře se mi četla. Dokonalou smrt si určitě nenechám ujít.

Autor a jeho další knihy

Helen Fields
britská

Podobné knihy

Kniha Dokonalá kořist je:

v Právě čtených9x
v Přečtených281x
v Čtenářské výzvě19x
v Doporučených22x
v Knihotéce143x
v Chystám se číst192x
v Chci si koupit51x
v dalších seznamech3x