Zlá minúta

Zlá minúta https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100406/zla-minuta-100406.jpg 4 52 6

Inspektor Klubíčko série

V knize detektiv Klubíčko vyšetřuje vraždu krásné mladé dívky, služebné jednoho známého lékaře, jejíž mrtvola je objevena uprostřed mrazivé prosincové noci v bedně na písek. Řešení případu Klubíčkovi umožní psychologická analýza, zkoumání charakteru i motivací zainteresovaných osob. Příběh, svědčící o autorově velkém charakterizačním umění i fabulační dovednosti, udrží čtenáře v napětí do posledního okamžiku. (www.pitaval.cz)... celý text

rafan65
17.10.2021 4 z 5

Pěkný příběh který má spoustu variant a podezřelých. Kdysi jsem už četl některé případy detektiva Klubíčka ale tento příběh jsem neznal. Je to klasická česká detektivka na odpočinek a relaxaci.

RADOST
25.11.2020 3 z 5

Příběh ze starých časů. Zločin v době, kdy se velmi dbalo na dobrou pověst, i když podstata lidí a jejich činy se zas tak nelišily od těch dnešních. Vyšetřování bez techniky, jen logika a znalost psychiky. A jakási lidskost. Jak jinak, když spolu u kávy hovoří známí a svědomí je neviditelné.

edith79
22.08.2017 3 z 5

Detektivní příběh u kterého jsem bohužel dost brzy odhalila pachatele. I tak to bylo zajímavé čtení, kde na vás dýchne jakási nostalgie z vyšetřování zločinu bez moderní techniky, kdy se vyšetřovatel musí spolehnout hlavně na svůj postřeh a důvtip.

majorŠpalek
26.06.2017

Obecně mám velmi rád staré detektivky, ale toto mě zklamalo. Když se na konci příběhu odhalí pachatel, tak motiv činu působí jako naprostý nesmysl. Tudíž dělat knize reklamu přes "hlubokou psychologickou analýzu" není fér. Tím nechci zavrhovat celé Vachkovo dílo, např. film Vražda v Ostrovní ulici podle jeho jiného románu se mi docela líbil.

dagmar5477
06.01.2016 5 z 5

Jako vždy, skvělé počtení.

Baiba
08.02.2015 3 z 5

Hodnotím audio verzi - příjemný zážitek především díky výborným hercům v hlavních rolích, Klubíčka namluvil Marek Eben, jeho kolegu Jan Hartl, a dobové atmosféře. Zápletka mě nikterak neoslovila.