Tajemství obrazárny

Tajemství obrazárny https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100399/tajemstvi-obrazarny-100399.jpg 3 39 11

Inspektor Klubíčko série

Vachkova detektivni prvotina, ve které se objevuje detektiv Klubíčko se svými pomocníky Zdeňkem a Maurinem. Děj knihy se točí kolem krádeže cenného obrazu a jeho padělku. (www.pitaval.cz)

Naďa2411
Naďa2411
17.12.2023 2 z 5

Detektivka v aknize, ve které se hledá ukradený obraz. Vyšetřování je tak trochu zvláštní, zamrzlý a děj nepokračuje. Stále se motá dokola a já jsem se z příběhu jaksi nevymotala. Koukám, že i předešlým čtenářů se příběh moc nelíbil, souhlasím.

janina66
janina66
07.05.2023 3 z 5

Audio v podání rozhlasové hry. Krkolommně zamotané a nepřehledné. A najednou urychlený konec.
Slabý průměr.

rafan65
rafan65
11.12.2022 3 z 5

Vachkova detektivni prvotina, ve které se objevuje detektiv Klubíčko se svými pomocníky Zdeňkem a Maurinem. Děj knihy se točí kolem krádeže cenného obrazu a jeho padělku. Tato prvotina je docela nezáživná a aktéři tohoto příběhu se chovají jako hlupáci.

MadlenkaM
MadlenkaM
01.05.2022 3 z 5

Pohodová detektivka. Nic světového, ale rozhodně neurazí.

takana
takana
12.03.2021 2 z 5

Slabý průměr.

RADOST
RADOST
28.01.2021 2 z 5

Prvotina starší sedmdesáti let - nemůže vzejít vítězně v porovnání se současnou detektivní tvorbou. I přes nostalgii vykreslených dávných let a kvalitní audionahrávku hodnotím slabě, podprůměrně.

Jana Květoňov
Jana Květoňov
18.04.2020

Mně se to velice líbilo. Je pravda, že je trochu poznat, že Tajemství obrazárny je autorovou detektivní prvotinou, ale Vachkův jazyk mi vyhovuje, dobře se mi to čte, je to prostě skvělá oddechovka. Dávám čtyři hvězdičky z pěti.

chiara
chiara
22.03.2019 1 z 5

Postava Maurina je neskutečně stupidní a pokud jde o češtinu, chvílemi vypadá jakoby šlo o nepovedený překlad.

dagmar5477
dagmar5477
23.12.2018 2 z 5

Námět nebyl špatný, ale celé se to neskutečně táhlo.

MaxQ
MaxQ
10.08.2015 2 z 5

No teda tohle jsem do konce nedal. Bylo to celkem nezajímavé a dost se to vleklo.

Isew
Isew
20.06.2015 2 z 5

Myslíte si, že Hastings je natvrdlý? Myslíte si, že to, jak Columbo přestírá hloupost a naivitu, je otravné? Tak si přečtěte tuto knihu. Maurin je mnohem natvrdlejší než kdy byl Hastings a Klubíčko je ještě mnohem otravnější než Columbo. Nechápu zdejší vysoké hodnocení. Námět není nejhorší, ale ty metody... SPOILER Ač Klubíčko ví, jaký hňup je Maurin, přesto mu sděluje závažné informace k případu, které pak za tepla Maurin, ve své hlouposti, vyklopí hlavnímu podezřelému. A to Klubíčko udělá opakovaně! Pak Maurina označí za osla. No, trochu osla je i v Klubíčkovi. KONEC SPOILERU. Chování Klubíčka mi nesedělo. Poměrně brzy bylo zřejmé, kdo je pachatel a kde jsou obrazy. Tato detektivka mě moc nebavila.