Není úniku

Není úniku obálka knihy
Mé hodnocení:

Jeden z nejznepokojivějších případů, na kterém inspektor Fawley kdy pracoval Jsou Vánoce a z hořícího domu v severním Oxfordu byly právě vyneseny dvě děti. Tříletý Zachary je mrtvý a jeho starší bratr Mattie bojuje o život. Byli doma sami? Jejich otec je na konferenci v Londýně a nezvedá telefon, po matce není nikde ani stopy… Hasiči mají podezření na žhářství, brzy se však objeví nové důkazy a inspektor Adam Fawley se probudí do své nejhorší noční můry. Nejde totiž o nehodu, ale o vraždu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428875/neni-uniku-2sA-428875.jpeg 4.5158

Inspektor Fawley 3.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Host

No Way Out, 2019

Kniha Není úniku

Kerberos

Autorka se díl od dílu zlepšuje.Vražda nebo neštěstí,smrt celé rodiny,zapeklité vztahy.Kniha se dobře čte,nedokázala jsem se odtrhnout.Už se těším na další díl,který má letos vyjít.

LeSk

Napětí této knize rozhodně nechybí. Četli se rychle, děj byl velmi poutavý. Doporučuji.

lucie0184

Krásné čtivé. Kniha se mi moc líbila

janastok

Další skvělý díl detektivní série se sympatickým hrdinou. Hodně podobné dílu prvnīmu, včetně flashbacků a internetových ohlasů. Mnoho zvratů a překvapivý konec ( ale už jsem Vás skoro prokoukla, paní spisovatelko!).

Katulinka69
28.12.2020

Na jeden zátah, super

KatyM.
25.12.2020

Další napínavý příběh inspektora Fawleyho. Super čtení, napínavé do poslední stranky. Již se těším na další díl.

Evule *
16.12.2020

Napínavé, poslední kapitola pro mě jako pro mámu dvou dětí, opravdu těžká.

Toňula
21.11.2020

Další zajímavý případ inspektora Fawleyho a jeho týmu, napínavé vyšetřování rodinné tragédie s nečekaným rozuzlením. Autorka opět kombinuje různé způsoby vyprávění a promítá do něj osobní příběhy vyšetřovatelů, zkoumá motivy vedoucí k tomuto hroznému činu a odhaluje pozadí rodinných vztahů, aby nás do poslední chvíle udržela v nejistotě, kdo je skutečný viník.