Není úniku

Jeden z nejznepokojivějších případů, na kterém inspektor Fawley kdy pracoval Jsou Vánoce a z hořícího domu v severním Oxfordu byly právě vyneseny dvě děti. Tříletý Zachary je mrtvý a jeho starší bratr Mattie bojuje o život. Byli doma sami? Jejich otec je na konferenci v Londýně a nezvedá telefon, po matce není nikde ani stopy… Hasiči mají podezření na žhářství, brzy se však objeví nové důkazy a inspektor Adam Fawley se probudí do své nejhorší noční můry. Nejde totiž o nehodu, ale o vraždu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428875/big_neni-uniku-2sA-428875.jpeg 4.5257

Inspektor Fawley 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Host

No Way Out, 2019

Kniha Není úniku

Zunka616

Moje třetí díl přečteno po večerech hezky se četla a konec nečekaný doporučuji

alexis818

Opět se paní spisovatelce povedlo dílo.Neotrely Příběh,napínavý s překvapivým koncem a velmi smutný.

Evelin2506

Kniha se mi líbila, s každou kapitolou jsem byla přesvědčená, že vím, jak to bylo. Ale jako v mnoha případech - všechno je jinak.

studentice

Návykové, čtivé, ale na mě možná až moc temné

ivzu77
19.12.2021

Tak pro mne další zajímavá zápletka a děj, který "odsejpal". Inspektor Adam F. je mi sympatický. Příběh byl tentokrát neotřelý. Líbilo se mi to.

vera4669
21.11.2021

Musím dát plný počet.. Rychlost střídání postav a vyšetřování mě baví, za den přečteno, a kniha se velmi povedla.. Budu muset pořídit i další díl :)
A ten konec mě potěšil :)

klarence
12.11.2021

Tentokrát mi kniha za začátku moc nebavila, přišlo mi to ze začátku , zdlouhavé , až ke konci jsem se nemohla odtrhnouot a zase konec mi vůbec nenapadl. autorku mám ráda a určitě se k ní zase vrátím

VeronikaAug
18.10.2021

Hodnotím plným počtem, knížce se fakt nedá nic vytknout, bylo to napínavé, všechno do sebe zapadalo, na konec jsem měla nějaké teorie, ale motiv a rozuzlení mě překvapily, charaktery hezky vykreslené, prostředí taky. Ale ten příběh, to bylo bolavý, jako hodně bolavý :-( svírá se mi z toho srdce. Nešlo o nic ukladnyho, prostě se to sešlo jak nejhůř mohlo. Jeden nestastnej dům a jedno nejhorší rozhodnutí na světě člověka, ktery neměl čistou hlavu. Knížku doporučuju.