Někdo blízký

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Psychologické drama. Vědí, kdo to udělal. Možná si to ještě neuvědomují. Ale vědí to. Když osmiletá Daisy Masonová zmizí během oslavy z domu, inspektor Adam Fawley dobře ví, že v devíti případech z deseti je pachatelem někdo blízký. A Daisyina rodina je přinejmenším zvláštní – matka se při výslechu zoufale snaží udržet zdání normálnosti, kdežto otec je chladný a nepřístupný. A pak je tu Daisyin mladší bratr, zakřiknutý a nemluvný… Inspektor Fawley hraje o čas a snaží se najít jakoukoli stopu, ale dívka jako by se propadla do země – nikdo nic neviděl, nikdo nic neví. Ale všichni mají na událost svůj názor a zdá se, že každý skrývá nějaké tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385481/big_nekdo-blizky-Zul-385481.jpg 4.2653
Série:

Inspektor Fawley 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Host
Originální název:

Close to home, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (212)

Kniha Někdo blízký

michal3402
07. května

Kniha mě bavila. Rychle se četla a Inspektor Fawley byl sympaťák. Takže za tři dny byla přečtena. Jen ten Epilog byl zvláštní. Dávám poctivých 85% a jdu na další díly.

LuciMarkova
26. dubna

Kniha mě bavila, konec byl nepředvídatelný ... nicméně, na mě trochu moc postav. Občas jsem se v tom ztrácela a musela hodně přemýšlet o koho zrovna jde. Určitě dám ještě autorce šanci a nějakou z dalších knih si přečtu.


Terka18
06. dubna

Myšlenka dobrá, ale knihu jsem nedokázala dočíst. Nemohla jsem se začíst, pro mě špatný styl vyprávění. Hlavní postavy mi nebyly sympatické. Příběh měl dobrou myšlenku,ale pro mě by musela být podána a napsaná více poutavě.

monte
22. března

Zajímavé a čtivé, takový konec jsem vůbec nečekala

KatkaHutyrová
06. března

Velice dobré, čtivé a napínavé. Stránky Vám ubíhají jedna za druhou a myslím, že konec nikdo neodhadne.

Trochu mi vadilo velké množství postav, které se mi pletly, a úplný závěr, ve kterém za mě nebylo vše vysvětlené. Nicméně tleskám za nepředvídatelnost, do poslední chvíle jsem byla napnutá, jak to skončí. Hlavní vyšetřovatel - inspektor Fawley - za mě veliký sympaťák.

Zunka616
11. února

Přečteno po večerech nebyla špatná ale nepochopila jsem konec

Jana65
05. února

Skvěle napsaná kniha, s velmi překvapivým koncem, který jsem nečekala. Určitě budu další případy inspektora Fawleyho číst.

monushka
01. února

Příběh byl super, ale na můj vkus moc postav, jejichž jména jsem nějak nebyla schopna si zapamatovat. Konec byl přesně takový, jaký jsem si myslela, že bude. Určitě si přečtu i další spisovatelčiny knihy.

1 ...