Někdo blízký

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Psychologické drama. Vědí, kdo to udělal. Možná si to ještě neuvědomují. Ale vědí to. Když osmiletá Daisy Masonová zmizí během oslavy z domu, inspektor Adam Fawley dobře ví, že v devíti případech z deseti je pachatelem někdo blízký. A Daisyina rodina je přinejmenším zvláštní – matka se při výslechu zoufale snaží udržet zdání normálnosti, kdežto otec je chladný a nepřístupný. A pak je tu Daisyin mladší bratr, zakřiknutý a nemluvný… Inspektor Fawley hraje o čas a snaží se najít jakoukoli stopu, ale dívka jako by se propadla do země – nikdo nic neviděl, nikdo nic neví. Ale všichni mají na událost svůj názor a zdá se, že každý skrývá nějaké tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385481/nekdo-blizky-Zul-385481.jpg 4.2479
Série

Inspektor Fawley 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Host
Orig. název

Close to home, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (172)

Kniha Někdo blízký

Přidat komentář
Allena24
17. ledna

Na tuto sérii mě upozornily komentáře a hodnocení oblíbených uživatelů. Moc děkuju. Kniha zaujala i mě a těším se na další díly.

janastok
09. ledna

Po všech těch severských krvácích příjemná, líně se vlekoucí detektivka (nebo spíš sonda do života jedné rodiny). A i když je závěr předvídatelný a dost překombinovaný, tak mě kniha bavila.


Katulinka69
27.12.2020

Další oblíbený vysetrovatel.

KatyM.
25.12.2020

Perfektní detektivka, četla se sama. Už se těším na další díl.

LeSk
05.12.2020

To byla jízda ... Kniha se četla parádně, zajímavý poutavý příběh a jsem naprosto v šoku ze závěru knihy, to mě přivedlo k zamyšlení, že i "toto" je možné v běžném životě. Občas se ale dej táhnul a bylo tam zbytečně moc postav, proto o jednu hvězdičku méně. Doporučuji, velmi zajímavé čtení.

vera4669
25.11.2020

Kniha se četla dobře, jen pro mě asi žádné wau, určitě zkusím další knihu autorky a uvidíme

Leona333
11.11.2020

Kdyby autorka neměla tu potřebu dát v knize všem, téměř všem postavám titul hlavního vypravěče, těch postav tam bylo na můj vkus opravdu trochu moc... Chvílemi jsem se v nich i ztrácela, jakož i v časových posunech v zad a v před... Dala bych tak čtyři hvězdičky. Nakonec za tři. Rozhodl i ten závěr, konec knihy...

VeruHoráková
10.11.2020

Z knihy jsem nadšená! Knihu jsem vybrala na základě hodnocení a mohu říci, že mě opravdu příjemně překvapila. Líbil se mi styl psaní a nedá se předvídat, jak děj dopadne. Navíc je to uvěřitelný příběh.

1 ...

Štítky

únosy dětí

Autor a jeho další knihy

Cara Hunter
anglická

Podobné knihy

Kniha Někdo blízký je v

Právě čtených11x
Přečtených615x
Čtenářské výzvě66x
Doporučených24x
Knihotéce258x
Chystám se číst376x
Chci si koupit105x
dalších seznamech5x