Silueta

Čtvrtý případ komisařky Ingrid Bergmanové Ingrid po návratu z povánoční dovolené v Thajsku zjistí, že alarm v jejím domě se během noci pětkrát zaktivoval. Vzhledem k tomu, že se jí z domu zdánlivě nic neztratilo, snaží se ji hlídací agentura přesvědčit, že došlo jen k chybě přístroje. Když se pak začnou její otisky prstů objevovat v souvislosti s různými případy, nezbývá jí nic jiného než utéct a skrývat se. Vnitřní policejní inspekce zatím terorizuje všechny její kolegy, aby jí nikdo z nich nemohl pomoci, a okamžitě zaplaví média jejími fotografiemi. Kolegové přesto nevěří, že se Ingrid něčeho kriminálního dopustila – především i proto ne, že veškeré důkazy proti ní vypadají až podezřele dokonale…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/280742/silueta-6yh-280742.jpg 3.725

Ingrid Bergmanová 4.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto

Silhuetten, 2010

Kniha Silueta

SilvieSisinka
20.06.2018

Kniha mě bavila.Byla napínavá i když pachatel či pachatelka byla známá skoro od začátku.Těším se na další knihu spisovatelky.Jsem zvědavá jak to půjde dál s těhotenstvím a partnerem :-)

sabca
03.02.2017

Je to moje druhá kniha od této spisovatelky, ale na rozdíl od zdejších komentářů mě se moc líbila. I když pachatelka byla známe hned od začátku, přesto to pro mě byla zajímavé a napínavé. Pěkná byla solidarita spolupracovníků Ingrid, kteří věřili že je nevinná a snažili se jí pomoct. Já za sebe knihu doporučuji.

MarieH
22.12.2016

Asi neslabší ze všech knížek Christiny Larsson, Neunikneš se mi líbilo, sháněla jsem Siluetu, ale jsem zklamaná, úroveň silně upadá, dávám 2 hvězdičky.

čef
08.11.2016

Příběh je to docela zajímavý, bohužel se autorce nepovedlo dodat tomu nějaké další rozměry - celé se to odehrává bůhvíkde a bůhvíkdy, konec je předvídatelný. Odvyprávěla celé tak nějak suše, čte se to dobře, rychle, ale.. Asi to není zase tak špatná detektivka, ale do špičky má dost daleko.

chanahd
22.09.2016

Neurazí, ale ani nepřekvapí... Jak už člověk ví, kdo je hlavní padouch, tak odpadne to napětí. Dočetla jsem. Ale žádný zázrak.

Liduka
30.06.2016

Myšlenka byla dobrá, ale autorka měla podle mě knihu postavit trochu jinak. Identitu člověka, který se chtěl Ingrid pomstít si měla podle mě nechat až na konec a ne se o něm zmínit už na začátku. Mohlo to tak být daleko napínavější.

Fíbí
21.02.2016

Předešlé jsou lepší. Tady šlo uhádnout, co se tam stane včetně konce. Nemám ráda odhadnutelné krimi.