Indiánek Paw

Indiánek Paw https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63272/mid_indianek-paw-C48-63272.png 5 5 2

Příběh malého indiána, který vyrůstá v Dánsku u svých pěstounů. Kluk nerozumí lidem kolem sebe a utíká do přírody, kde je mu o samotě líp. Stává se štvancem a hledá jak se vrátit domů do pralesa.

Goldie111
29.10.2018 5 z 5

Já jsem tuhle knížku našla u dědečka mezi zapomenutými knihami. Vzala jsem ji, vlastně oba díly, domů a hned přečetla. Tehdy jsem byla okouzlena dobrodružstvím Pawovym. Během let se se mnou 3krat stěhovala, až ji nedávno objevil 10ti letý syn. Nejprve ji chtěl odložit, protože je přeci tak stará-a jak je hloupě psaná! Trochu jsem mu promluvila do duše. A hele, synek právě dočítá druhý díl! Během četby i slzy ukáply! Soudím tedy, že i dnešním dětem má Indianek Paw co nabídnout!

manka71
13.05.2017 5 z 5

Tuhle knížku jsme našli u babičky ještě jako děti a donesli si ji domů. Přestože byla v žalostném stavu - listové vydání, máma nám ji po večerech četla. Pak jsem se k ní ještě vrátila a četla si ji sama, pořád měla pro mne stejné kouzlo. U dnešních dětí by asi neobstála, ale nám se dobrodružství malého indiána líbilo.

Torry Gredsted
dánská, 1885 - 1945