Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Indiana Jones a Království křišťálové lebky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1089/bmid_indiana-jones-a-kralovstvi-kristalo-kb1-1089.jpg 4 80 13

Indiana Jones série

< 4. díl

Jen jediný muž dokáže najít věky zapomenuté království, zachránit poklad vzácnější zlata a ubránit nejvyšší tajemství před tím nejnebezpečnějším zlem... Nejpilnější hrdina v akci: Indiana Jones!

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Eastone Books

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull , 2008

m2056
m2056
02.09.2023 2 z 5

Zklamaní podle mě ale to je můj názor kniha vznikla podle mě na zakázku filmařů.

georginaa
georginaa
31.08.2022 5 z 5

Další díl, tentokrát Indiana Jones pozná na své výpravě svého syna, kterého neznal a ani nevěděl, že ho má. Potká se po letech opět s Marion a ta se přizná. Zase jedno velké dobrodružství a konec je tak romantický. Celou sérii jsem viděla snad třicetkrát a stále mě baví. Jelikož knihy byly napsány dle filmů, četly se skvěle.

Spajdy
Spajdy
03.09.2021 4 z 5

Skvělá oddechovka, která vám ani na chvíli nedá pokoj. A v hlavě vám postupně přehraje celý film, pokud jste ho viděli :-)

Tomík9630
Tomík9630
28.10.2020

(SPOILER) !!!SPOILER!!!
Tato kniha je sice napsaná podle filmu, ale podle mě je 100x lepší. Když jsem začal tuto knihu číst tak mi to připadalo jako přesná kopie filmu, ale když jsem četl dál tak jsem hned pochopil že mě to bude bavit mnohem více než film. Velmi se mi líbila zápletka s Irinou Spalko která tkae toužila po pokladu. Poté se objevil Mac (další postava v ději) který byl na straně Indiana Jonese, avšak každou chvíli ho chtěl porazit. Nakonec to dopadlo přesně tak jak jsem OČEKÁVAL. Tato kniha se mi velmi líbila.

Ewiczka_areebah
Ewiczka_areebah
12.11.2017 5 z 5

ok na rovinu moc jsem od knihy nečekala, ačkoliv mám autora ráda přeci jen znám film, vyrůstala jsem na nich a tak kniha ať už psaná podle filmu nebo ne mne moc nelákala ... ale četla se skvěle:)

Demonius
Demonius
08.10.2017 4 z 5

Krásné podkreslení filmového děje, člověk se dozví, co postavy dělají, o čem přemýšlí. Rozhodně doporučuji, pro urovnání filmového děje, který se ve mne nemohl příliš usadit. Moc hezké

martinaandulka
martinaandulka
20.06.2017 5 z 5

Krásný film a krásná kniha plná dobrodružství :-).

Atak
Atak
15.12.2016 5 z 5

Tato kniha mě navnadila abych se podíval na filmeček ;) jak moc se filmaři drželi předlohy.

Elea
Elea
02.07.2016 2 z 5

Knihy Rollinse mám moc ráda, ale tato je podle mého názoru nejslabší.

Fuksinka
Fuksinka
07.07.2014 4 z 5

Od malička zbožňuji Indianu Jonese a dost dlouho i Rollinse. Film je super a i kniha se dost povedla. Nemá cenu zde rozebírat, zda Indiana v novém pokračování ztratil něco ze svého kouzla nebo ne, když je kniha zřejmě psaná podle scénáře. To patří na CSFD. Otázkou je, jak by to dopadlo, kdyby to dostal Rollins do ruky od začátku.

lady
lady
19.11.2011 5 z 5

indiana jones je super.

DuncanIdaho
DuncanIdaho
22.08.2011 4 z 5

Napsáno podle filmu přesto lepší.

bela
bela