Od Velkého třesku k človeku

Od Velkého třesku k človeku https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243218/bmid_od-velkeho-tresku-k-cloveku-PGx-243218.png 5 34 8

Věda a pověsti vysvětlují každá po svém první okamžiky existence vesmíru až do vzniku sluneční soustavy... Modrá planeta je zkoumána jako živá bytost... Radujeme se ze vzniku a rozmnožení první buňky... Strašlivé ještěry potkává tragický konec... Tleskáme vítězství savců... Po dvaceti miliardách let přichází na scénu člověk...... celý text

Vydáno: , Gemini (ČR)

Big-Bang á l´homo sapiens , 1991

Eeve
09.06.2021 5 z 5

Túto knižku som ako malá strašne milovala, keďže som bola zbláznená za prvé do dinosaurov, za druhé do encyklopédií a rôznorodých informácií, a tu sa mi dostala toho všetkého plná priehršť. Sledujeme vznik vesmíru, Zeme, života od jeho prvého krôčika, až po moment, kedy sa zrodil novodobý človek. Naozaj množstvo rôznorodých informácií a krásne ilustrácie.

MOu598
06.06.2020 5 z 5

Moc hezká, barevná, zajímavá knížka. Pro dospělé a starší děti. Knížku stojí za to mít v knihovně.

Luigi1
10.05.2020

Knihu jsem s vnukem přečetli za jediný den,byl spokojen a stále se na něco ptal,rád jsem mu odpovídal.I já se poučil.Doporučuji.

Lessana
14.07.2018 4 z 5

Kniha plná zaujímavých informácií, podaných pútavou formou (taká škola hrou), a krásnych obrázkov z nápaditej série, ktorú som ako dieťa mala rada.

Uroborus
12.03.2018 5 z 5

S manželkou sme to zbierali, no stále nám chýbajú tri diely. Tieto publikácie sú tak krásne, že sa dajú listovať dookola a stéle tam objavíte niečo nové. Pomáhala si nimi aj naša dcéra pri dejepise.

braunerova
17.07.2016 5 z 5

Přečetl jsem za jeden den. Jedinou vadou na kráse jsou občas velmi malá písmena na barevném pozadí, to už je takřka na lupu.

"Bylo zapotřebí 200 milionů let od prvních savců, aby nějaký druh byl schopen promyslet a napsat dějiny života a dějiny Země. Ale tito poslední příchozí, lidé, jsou také jediným druhem schopným se zničit a spolu se sebou i své okolí; ohrožovat tak všechny formy života, kterým trvalo několik stovek milónů let, aby se přizpůsobily životu na této planetě."

WolfIssen
27.04.2016 5 z 5

Překrásná kniha plná nádherných ilustrací a zajímavých informací od vzniku vesmíru po předchůdce dnešního člověka. Zajímavou formou uspořádání určená nejen dětem ale i dospělým.

Widow Embalmer
25.05.2015 5 z 5