Ilustrovaná encyklopedie světové country

Kniha přináší více jak 700 hesel a na 500 fotografii a podává dokonalé svědectví o proudech a stylech country music.Jsou tady její průkopníci,superhvězdy i nová vlna úspěšných interpretů. Tento průvodce vám přiblíží jejich nejúspěšnější nahrávky a odhalí pozadí jejich životních příběhů a umělecké dráhy.Autorem kapitol o české country je publicista Miroslav Černý....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47210/ilustrovana-encyklopedie-svetove-country-47210.jpg 53

The new ilustrated encyclopedia of country music

Literatura naučná, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Talpress

Kniha Ilustrovaná encyklopedie světové country

mira.l
01.09.2014

Vynikající kniha, s množstvím užitečných faktů. Ovšem od jejího vydání uplynulo už neuvěřitelných 17 let, zasloužila by si další aktualizované vydání, spousta interpretů zde uvedených už není mezi námi, řada jiných se mezitím objevila a zazářila. Otázkou je, jestli by ji ještě M. Černý stačil přeložit a napsat aktualizované pojednání o české country.

Francoa
12.05.2013

Pro mně milovníka country muziky je to nádherná kniha, v které dost často listuji,jak ve světové ,tak i v části o české country.Nádherně strávené chvilky při pročítání.Každý posluchač country by si měl knihu přečíst. Doporučuji.

encyklopedie folk a country

Autor knihy

Alan Cackett

Alan Cackett
britská

Kniha Ilustrovaná encyklopedie světové country je: