Přiznání iluminátů 2 - Čas dubových holí

Přiznání iluminátů 2 - Čas dubových holí https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488195/bmid_cas-dubovych-holi-bCX-488195.png 5 6 2

Ilumináti série

< 2. díl

Přejeme hezké probuzení do Nového roku všem, kdo se dnes s námi dívali na ty krásné, pestrobarevné ohňostroje. A trifidům hodně žrádla. Karle Gotte, vím, že jsme ne vždy vycházeli nejlíp, ale co jsme si, to jsme si. Přejeme vše nejlepší a posíláme ke kulatému výročí do Jevan chutný dortík z čerstvých mozků. Pro všechny přihlášené: Letošní slunovratové líbání kozlí řiti na Petrových kamenech se KONÁ. Sehnali jsme dost velkého pekelného kozla, takže budete bezpečně vzdáleni dva metry od jeho nozder. Houbičku s veterinárně schválenou rektální desinfekcí si každý přinese sám.... celý text

Malarkey
14.09.2023 4 z 5

Ano, dle předpokladů. Přiznání Iluminátů volume 2. Takže stejné, jako předchozí knihy.

Pokaždé, když se k Přiznání Iluminátům dostanu, fascinuje mě, jaký rozhled autor má. Má ho tak obšírný, že některá příznání jsou psány s takovým high level vtipem, že pochopit to chce mnohdy autorův mozek, důvtip a hodiny strávené čerpáním dat na wikipedii.

Nicméně dokážu se spokojit i s tím málem, co mám v hlavě já, takže jsem se bavil i tak. Kam na některé nápady autor chodí, to mi i přesto mozek nebere. Originální, nápadité, ale určitě ne pro každého.

Dukát
31.01.2023 5 z 5

Já dám 100% stejně jako předchozímu dílu, i když jsem se nesmál tak často jako u prvního Přiznání Iluminátů. Na druhou stranu - u takovýhle textů si nikdy nemůžete být jistí jestli to není tak vtipné nebo prostě jen nemáte dostatečné znalosti abyste to pochopili :D