Iko

Iko https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391095/bmid_iko-PK6-391095.jpg 4 280 48

Iko série

Křehké spojenectví Země a Měsíčního království je v ohrožení. Smečky zmutovaných vlčích vojáků, které stvořila královna Levana, se ani po její smrti nevzdaly a stále útočí na vše živé. Prostořeká androidka Iko se proto rozhodne vzít vše do vlastních rukou a dopadnout jejich vůdce. S nelehkým úkolem jí pomáhá pohledný palácový strážce, který brzy přiměje Iko přehodnotit vše, co dosud věděla o věrnosti, lásce a své vlastní lidskosti.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , Egmont (ČR)

Wires and Nerve , 2017

Sabča92
16.01.2019 4 z 5

Komiksové pokračování oblíbených Měsíčních kronik mě rozhodně nezklamalo. Ano, nemám dočtené předchozí díly a toto mi řádně vyspoilerovalo Winter, ale co už. Komiks jsem si užila a bavila mě Iko! Tuto postavu jsem měla ráda už od jedničky a přála jsem si, aby v knize byla víc a víc. Těším se na pokračování a doufám, že vyjde brzy

roman9276
02.01.2019 5 z 5

Iko byla jedna z mejch nejvíc oblíbenejch postav v Měsíčních kronikách. Když jsem zjistil, že o ní bude vycházet komiks, tak jsem byl mega natěšenej. Tak moc rád jsem se zase vrátil do tohohle světa a s touhle přidrzlou androidkou se slabostí pro módu a hezký chlapy mě to o to víc bavilo.

Veeria
31.12.2018 5 z 5

Vítejte zpátky, přátelé! :) Tak ráda jsem se opět sešla s hrdiny světa Měsíčních kronik....knize opět nechybí romantický podtón, humor a napětí..... to vše nádherně graficky zpracováno....pro všechny fanoušky a nejen pro ně, příjemnou zábavu! :) Je skvělý, že i Iko má svoji knihu (komiks), která souzní s její povahou a osobností. Těším se na pokračování! :)

E.lisabeth
29.12.2018 4 z 5

Prijemna jednohubka, ktera nas vtahne zpet do sveta Mesicnich kronik.

anishta
28.12.2018 5 z 5

Měsíčních kronik nebude nikdy dost a příběh téhle partičky nikdy nezklame. Jediné, co mi chybělo bylo více Scarlet a Vlka, snad se dočkám v dalším díle. Jsem hodně zvědavá na pokračování.

nikolthestrange
16.12.2018 3 z 5

Tento grafický román sice nenaplnil má očekávání (co se kvality příběhu týče), leč mu nemohu vytknout jeho povedené ilustrace, které výborně vykreslily tamní atmosféru. Bohužel, rádoby úderné či vtipné hlášky na mě zrovna nezapůsobily, spousta z nich zněla jako klišé. Ocenila bych též více akčních scén. Řešení holčičích záležitostí (jako je móda nebo kluci) mě absolutně otrávily. Postavy jsou rozmanité a jsou mi sympatické - ačkoli nemohu si nevšimnout jednoho takového paradoxu, který se v dílech od žen pro dívky vyskytuje velmi často: Co je to tam sakra za mužský? Takhle se přece žádný v normálním životě nechová! A taky, nemáme na světě jen dva druhy chlapů (viz. arogantní blby nebo citlivé slaďouše)... :(

wildXchos
11.12.2018 3 z 5

Kresby jsou hezké a příběh taky, ale postavy moc neodpovídají Měsíčním kronikám. Chovají se jinak a taky vypadají jinak, než jak jsem si je představoval. Navíc mi připadá, že se autorka snaží dát do děje všechny postavy, i když je na to komiks moc krátký.

radynka
07.12.2018 4 z 5

Ráda jsem se vrátila do světa Měsíčních kronik. A i když se mi to na poprvé tolik nelíbilo, jelikož jsem to četla chvíli po knize Hvězdy nad hlavou, s větším rozestupem to je lepší. Ale netuším, na kolik ze mne mluví nostalgie. :)

komiksy sci-fi

Marissa Meyer