Ideální pár

Ideální pár https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110892/mid_idealni-par-znk-110892.jpg 3 14 3

Alec a Caitlin jsou dobří přátelé. A zůstali by jimi asi i nadále, kdyby Alec nepřišel s tím zpropadeným nápadem, aby mu Caitlinina zprostředkovatelská kancelář sehnala nevěstu. Caitlin se snaží, ale v hloubi duše cítí, že by každou kandidátku, kterou Alecovi nabídne, nejradši uškrtila. Proč? Ptá se sama sebe - a pak na to přijde!

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Perfect Bride , 1993

uzivatel4895
26.05.2023 1 z 5

Tu sa potvrdila, že táto téma - starí priatelia zčista-jasna milencami + hľadanie nádejnej partnerky pre hlavného hrdinu za asistencie hlavnej hrdinky - nie je nič pre mňa, kniha mňa osobne nudila, vôbec nič tam nebolo ,,ideální,,... on bol navonok ľahostajný (čo mi nebolo sympatické), autorka mohla popísať jeho pocity a zámery, to mi tu chýbalo dosť výrazne (na konci sa to síce vysvetlí, ale aj tak príbeh u mňa nezanechal dojem), vadil mi tam aj väčší počet vedľajších postáv, ktoré zbytočne ,,uberali,, priestor hlavným hrdinom. Kniha patrí do tej skupiny, kde hlavný hrdina celý čas na sebe nedá nič poznať a v poslednej kapitole dá najavo, že hrdinku vlastne (už zopár rokov) miluje! Tak toto mi príde teda pritiahnuté za vlasy. Rozumiem, že sa to môže stať ľudom, ktorí sú vážne pohádaní a preto taja lásku k sebe navzájom, ale nie v tomto prípade, že sa stretávajú a trávia spolu čas.. roky... a nič si nepovedia? :D :D :D Podľa komentárov nižšie usudzujem, že niekomu sa takýto príbeh môže páčiť, ale u mňa to bola strata času čítať 140 strán, kde sa - z môjho pohľadu - nič nedeje a potom zrazu na posledných 3 listoch je to konečne o tom, na čo čaká čitateľ romancí!

georginaa
18.09.2022 3 z 5

Jeden testuje toho druhého, nedokáží si říct, že se navzájem milují. Proto Alec vymyslí, aby Caitlin mu sehnala přes její agenturu nevěstu. Ta natolik žárlí, že udělá vše proto, aby získala Aleca pro sebe.

Layss
26.02.2012 3 z 5

Zajímavý způsob, jak dát kamarádce vědět, že by mezi nimi mělo být více, než přátelství...

harlekýnky

Jasmine Cresswell