I velké holky pláčou

I velké holky pláčou https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293354/mid_i-velke-holky-placou-MJZ-293354.png 4 14 7

Když mi ráno zazvonil budík, myslela jsem, že ho prohodím oknem, jak moc se mi nechtělo vstávat. Pavel tu se mnou byl až do půl třetí do rána. Tohle nebývá často, tak jsem byla ráda, že tu se mnou byl tak dlouho. Hluboce jsem si vzdychla a pomalu jsem se posadila na postel. Ještě, že už je dneska pátek! Pomyslela jsem si, když jsem zapnula konvici, abych si uvařila kávu... Těmito slovy začíná velmi napínavý příběh plný překvapivých momentů, který si oblíbí každá milovnice románů a s Terezou tak bude prožívat nejen pády a trápení, ale také radosti, strach, důležitá rozhodnutí a žhavé chvilky.... celý text

LajkaVonSputnik
LajkaVonSputnik
13.07.2023 1 z 5

Jako pozitivní hodnotím to, že jde o nenáročné čtení a knihu budete mít za chvilku přečtenou. Vše ostatní je ale špatně. Občasné chyby v textu, snad všechny postavy nesympatické, hlavni hrdinka i její kámoška neskutečně hloupé. V době mobilních telefonů chodí návštěvy na blint, v paneláku asi mají dokořán vchodové dveře, protože všichni zvoní až u bytu. Bytové dveře nemají kukátko, takže nezvané návštěvy ihned vtrhávají dovnitř. Neustále se opakující výrazy jako "zalapala po dechu" nebo "vyrazila ze sebe". Vysoké hodnocení knihy přičítám pouze nízkému počtu hodnotících.

Hakl54
Hakl54
07.02.2023 3 z 5

Překvapilo mě vysoké hodnocení, pro mě průměrná kniha, kterou rychle přečtete a za pár dnů o ní ani nevíte.

zdehan
zdehan
05.09.2022 5 z 5

Pěkné oddechové čtení-

alnahu
alnahu
18.05.2022 5 z 5

Kniha ze života ,velmi čtivě napsaná a napínavá.Příběh Terezy byl sice smutný ,plný trápení i když mi docela vadilo,že porušila pravidlo co je v domě není pro mne .Nakonec se i ona dočkala životní radosti a její slzy budou konečně jen od radosti.Styl autorky se mi líbil a dobře četl-bohužel od ní v knihovně nemáme již žádný titul.Tuto knihu doporučuji.

Julinka88
Julinka88
22.08.2016 5 z 5

Jak již bylo zmíněno velmi napínavá knížka. Moc mě okouzlil jemný styl autorky, mám ráda takové příběhy! Je to čtivé a určitě se ani na okamžik nenudíte. Doporučuji!!

ErikaV.
ErikaV.
20.07.2016

Velmi dobře napsaná kniha, chytlavá, čtivá, napínavá. Že velké holky pláčou opravdu platí, určitě vám na konci ukápne slza, jako mně. Doporučuji.

Jezinka155
Jezinka155
02.05.2016 5 z 5

Moc hezký příběh! Prostě autorka má hodně čtivý styl a to se mi líbí a taky se s ničím nepáře a všechno tak jakoby odsýpá. Super!

romantika

Monika Knápková
česká, 1977
2016  83%I velké holky pláčou
2016  83%Hříšná touha
2016  85%Chci tě svést
2016  78%Hra na lásku
2017  93%Tíha osudu

Kniha I velké holky pláčou je v