Zbožňuju Vánoce

Angela plánuje svou vlastní newyorskou pohádku… * Obrovský vánoční strom * Vaječný koňak * Výstřední britské tradice * Senzační mužský Jenže Santa přihazuje samá překvápka – nová práce, nečekaná posedlost nejlepší kamarádky Jenny, která touží po dítěti, a odhodlání jejího mužského, že by se měli chovat dospěle a usadit se. Když se na prahu začnou bez pozvání objevovat přátelé (a svádět ji na scestí), s Angelinými veselými Vánocemi to jde z kopce. Tolik ke šťastným svátkům – z něčeho bude nutno slevit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207039/i-heart-zboznuju-vanoce-N50-207039.jpg 3.5117

I Heart (4.)

I Heart Christmas (2014)

Vydáno:, BB art

Veruci
dnes

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, měla jsem raději sáhnout po něčem jiném. Když pominu, že toto není můj šálek kávy, bylo to neskutečně nudné, dialogy strojené, jako z nějaké příručky. Nikdy neodkládám nedočtenou knihu, tentokrát jsem se musela hodně přemáhat, abych to dočetla. Jedna hvězda za Angelin průvodce Vánocemi v úplném závěru knihy.

jes09

Na dovolenou dobrá. Předchozí díly jsem nečetla, ale neměla jsem pocit, že jsem o něco přišla.

jesterka.as

Rozhodla jsem se vyzkoušet, jestli se vánoční knížky dají číst i při 30 stupňových vedrech. Dají. Ale rozhodně mě neochladila tak jak jsem doufala :)
Každopádně kravina to nebyla, číst se to dalo. Jinou knihu jsem zatím z téhle serie nečetla, tak nemůžu srovnávat, ale otrávená z ní rozhodně nejsem. Prostě takovej né moc přeslazenej ani převtipněnej příběh na pár cest do práce, z práce.

MíšaS.
16. květnaodpad!

Škoda papíru, taková kravina...

ujunka

Podle mě nejslabší z celé série, ale přesto jsem se občas pobavila. Je to zkrátka oddychové čtení, u kterého můžete vypnout :-)
Mrzí mě, že toto je poslední Angelino dobrodružství.

Gallaxy

Pro mě velké zklamaní oproti prvnímu dílu.

V první knize je hlavní hrdinka Angela velmi příjemná postava, ketrá chodí pěkně oblékaná a snaží se budovat kariéru. V tomto díle je Angela alkoholička s příšerným vkusem a práci má jen zázrakem. Za mě poněkud zvláštní vývoj postavy.
Navíc zbožňuji Vánoce a z této knihy vánoční atmosféra vůbec nedýchá.

Ale Alexe by ji mohla závidět každá.

Nany_cz

Taková oddechovka, jsem zvědavá na další knihy od této autorky.

Erinien

Knížka mi nesedla, co hůř, nudila mě. Malý přehmat spáchaný kvůli čtenářské výzvě. Kniha, která se odehrává o Vánocích. Hlavní hrdinka žije ve světě "sexu ve městě". Řeší se boty, oblečení, milostný život a protože jde o několikátý díl série, nemá to ani pořádnou romantickou linku. Popis každé postavy většinou se skládá z toho, co má ona popisovaná na sobě a to i s značkami (existuje něco jako product placement v knihách?) Všichni zásadně používají Iphone. Dobře, to vše bych skousla, kdyby mi hlavní hrdinka nelezla na nervy naprosto hloupým chováním a neadekvátními reakcemi, které asi mohou být vtipné. Bohužel jsem se vůbec nezasmála.

kristynkal

Nenadchla. Duch vánoc na mě z knihy ani nedýchl.... nebyl to úplný propadák, ale znova ji číst určitě nebudu.

Blanchidlo

Zbožňuju Paříž mě nadchlo, Vánoce byly spíš zklamání. Angela buď fňukala, nebo se opíjela. Normálně nemám nic ani proti jedné z aktivit, ale tady toho bylo až příliš.

Framboise

Knížka není špatná, ale Angela mi byla bohužel vrcholně nesympatická. Ačkoli o sobě mluví jako o milé, hodné holce, která se vyškrábala nahoru jen vlastní silou, na mě působí jako rozmazlená káča, které vůbec neumí brát ohled na její nejbližší. Ať už je to manžel, rodiče, nebo nejlepší kamarádka.

Aires
28.12.2017

Při čtení jsem se pobavila a vůbec nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly :) Milý, úsměvný a vánočně hřejivý příběh, kterému skoro nic nechybí. Jen možná nějaký sladký happyend, protože na konci se toho mnoho nevyřešilo :)

Makaja
23.12.2017

Předchozí knihy jsem nečetla, tuto jsem si koupila kvůli slůvku Vánoce v názvu. Celkem příjemná oddychovka, ale místy jsem se trochu nudila, což je asi přesný opak toho, co bylo záměrem.

Audrina
23.12.2017

Knížku jsem četla bez předchozí znalosti série a moc se mi líbila. Určitě patří k těm knihám, které mají předvánoční atmosféru, ale zároveň řeší i něco jiného. Angela mi přišla dost blízká, a i když se občas chovala trochu nelogicky, čtení jsem si užila

Anna.Ure
11.11.2017

Krásná oddechovka, když se chcete naladit na Vánoce a užít si trošku šíleného shonu, který se pro jednou netýká Vás. Za mě super!

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

klaritkaa
24.06.2017

Odreagovačka nejen na Vánoce

elisa194
05.05.2017

Jako oddychovka asi dobre. Nejvíc se mi z teto serie libil New York. Kazdopadne si myslim, ze muzsky jako Alex opravdu neexistuje.

AnetaPospisilov
07.03.2017

Nebylo to špatné, ale Zbožňuju Paříž se mi líbilo o trošku víc.. Vánoce mám ráda, proto jsem se na knihu těšila a možná jsem měla zbytečně velké očekávání, proto jsem byla trošku zklamaná. Nicméně jako oddechovka ideální. :)

evin84
07.01.2017

Nejvic se mi libil New York ale i tahle knizka byla ctiva. Potrhla Angela a jeji strasti i slasti :-) Nerada se s ni loucim...

Teri_book
04.01.2017

Skvělá oddychovka!

simona5r
02.01.2017

Ráda si občas přečtu oddechové knihy, u kterých člověk nemusí moc přemýšlet. Ale tohle byla teda tragédie. Mnoho situací, ve kterých jsem si říkala, kam se na Angelu hrabe Bridget Jones :-D Až to ani vtipné nebylo.Chtěla jsem dát ještě autorce šanci po přečtení Zbožňuju Paříž, téma Vánoc mám ráda. Ale tohle vážně ne. Dočetla jsem jen díky tomu, že musím vždy dočíst knihu až do konce.

Gabca1990
31.12.2016

Předchozí díly se mi líbily více, ale kniha nezklamala. Pro mě nenáročná oddychovka, ve které najdete pár srandovních situací a pobaví.

Danago
15.12.2016

Knížku sem přečetla jedním dechem, dokonce sem se na některých místech od srdce zasmála, což mě potěšilo. Vánoce sem v knížce cítila. Je to moje první knížka od této autorky, proto nemám s čím srovnávat. Rozhodně sem po přečtených komentářích neočekávala tak dobré čtení. Knížka mě krásně sedla do nálady. Jako oddychovka je to moc fajn knížka.

Tess.96
02.12.2016

Kniha vlastně splnila mé očekávání od začátku do konce. Chybělo mi tam trošku napětí a zvrat v příběhu, který se nekonal, ale jinak se mi to moc líbilo. Četlo se to krásně, autorka má vážně hezký styl psaní, v příběhu je spousta humorných situací a některé jsou přímo ze života. Jsou to takové lepší tři hvězdy.

Laf
30.10.2016

Po knize jsem sáhla, protože jsem si autorku a styl, jakým píše, oblíbila. Bohužel tato kniha mě trošku zklamala. Nečetlo se mi to jedním dechem jako jiné. Na druhou stranu je ale kniha plná humorných situací, nad kterými zůstává rozum stát, že by se to mohlo jednomu člověku všechno přihodit.

Iva B.
30.03.2016

Přečteno za jeden den, který jsem nedobrovolně strávila v posteli.. Oddychovka, neurazí nenadchne. Určitě to není knížka, kterou bych musela mít ve své knihovničce.

tatjana1737
06.02.2016

Knížku jsem dostala od kamarádky k Vánocům. Nepopírám, že by nebyla čtivá, ale už jsem toho přečetla až moc, takže mi to přišlo hodně inspirované Candace Bushnellovou (parta kamarádek, žijících v NY, probírajících vztahy, sex, chodících v pracovní době po nákupech a jídle, nosí značkové hadříky a některé z nich mají bohaté rodiče...) a Meg Cabotovou (hlavní hrdinka tak trochu obyčejná oproti svým krásným a bohatým kamarádkám z vyšších kruhů, přesto je ale hrozně pohodová a prima, všechno si vydřela a má toho nej chlapa...), takže pro mne trochu vykrádačka a průměr. Jednotlivé zápletky jsou odhadnutelné (nevěra manžela nejlepší kamarádky, sympatie ze strany asistenta v redakci...) a některé nedotažené (proč např. Angela neřekla kamarádkám to, co se dozvěděla od doktorky?? Proč, než to řekla manželovi, o tom napsala článek, a proč v knížce třeba nebylo to, že se to všichni dozvědí z právě vyšlého článku?), postavy předvídatelné a hlavní hrdinku bych v reálu asi zmlátila :-) (protože v kanceláři skoro pořád jen zvrací do odpadkového koše, zpívá koledy nebo se cpe jídlem, ačkoli její pracovní výsledky jsou nadprůměrné a její absence na pracovišti jí stále prochází). Knížku ale neodsuzuji, jako oddychovka není špatná, jen bych ji milovnicím podobné literatury nedoporučovala kupovat, ale půjčit si v knihovně. Paradoxně z knížky nejvíc oceňuji vložený bonus - vánoční speciál s recepty a tipy, kam se podívat o vánocích v New Yorku.

P.S.: Knížku bych možná hodnotila jinak, kdybych četla i předešlé díly. Každopádně po přečtení informací o autorce na přebalu knížky se nemohu zbavit dojmu, že hlavní hrdinka je trochu autobiografická :-X.
P.P.S.: Jediné, co závidím, je ten úžasný, krásný, mužný a všestranně dokonalý manžel, který pozná, na co jeho žena právě myslí apod., bohužel se obávám, že takoví neexistují :-).

Michele1
15.01.2016

Po knize jsem sáhla také z důvodu číst "něco vánočního o Adventu". Knížka je pohodová, pobaví, místy i vánočně naladí. Oproti třeba B. Jones nebo Becky Bloomwood ze série Shopaholiků, mi Angela není úplně sympatická (co je špatného na tom, že manžel pořídí dům v krásné lokalitě, co je špatného na tom, že třicetiletá kamarádka touží po dítěti...), ale u jejích trapasů jsem se pobavila.

Co mi nejde do hlavy je, proč v knížkách od Lindsey Kelkové musí hlavní představitelky neustále, když ne rovnou blít, tak aspoň trpět nauzeou...

Market = )
06.01.2016

Neoznačila bych knihu za literární skvost, kvůli tomu jsem ji ani nečetla, ale účel "číst na Vánoce něco vánočního" splnila úžasně a místy jsem se i od srdce pobavila :-). Po přečtení některých komentářů jsem měla trochu strach, co se bude dít, ale za mě Angela nic moc extra pošahanýho nebo divnýho nedělala, jenom byla taková jako obvykle (docela mi připomíná Bridget Jones :-) ). Nejhezčí vánoční pocit jsem měla z toho, jak sama Angela měla ráda Vánoce. Jindy přes rok bych tuhle knížku číst nedoporučovala, podle mě by jí to ubralo na půvabu.

Vánoce New York

Lindsey Kelk