Zbožňuju Vánoce

Angela plánuje svou vlastní newyorskou pohádku… * Obrovský vánoční strom * Vaječný koňak * Výstřední britské tradice * Senzační mužský Jenže Santa přihazuje samá překvápka – nová práce, nečekaná posedlost nejlepší kamarádky Jenny, která touží po dítěti, a odhodlání jejího mužského, že by se měli chovat dospěle a usadit se. Když se na prahu začnou bez pozvání objevovat přátelé (a svádět ji na scestí), s Angelinými veselými Vánocemi to jde z kopce. Tolik ke šťastným svátkům – z něčeho bude nutno slevit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207039/i-heart-zboznuju-vanoce-N50-207039.jpg 3.4136

I Heart (4.)

I Heart Christmas (2014)

Vydáno:, BB art

Nelička

Knížku jsem dostala k Vánocům a do 14ti dnů přečetla. Milé, oddechové vánoční čtení. Absolutně splnila má očekávání.

2veverky

Tuhle knihu jsem dostala a po přečtení recenzí jsem ji s obavami otevřela.
Ze začátku nic moc,ale nakonec jsem ji přečetla celou. Docela jsem se i zasmála. "Anála" byla trošku praštěná holka,co se jí v pár dnech sešlo více trablů najednou a ještě ty vánoce...
Určitě to neni knížka,od které se nejde odlepit,ale taková oddychovka na dovču není nejhorší.

Nixa
31.12.2018

Bohužel nedočteno. Kniha mě vůbec nechytla a už od samého začátku jsem tušila, že tohle nepůjde. Je tolik skvělých knih, že jsem nechtěla ztrácet čas s touto.

Zlatinka.Emilly
24.12.2018

Knížka mě velice zaujala svojí obálkou a tak jsem měla dojem příjemného příběhu o přípravě na vánoce. Jak už samotná úvodní věta z obálky naznačovala: Dvanáct vánočních dnů a Angela bude potřebovat každý z nich … tak jsem si různě představovala den po dni, jak se Angela připravuje a těší na nejkrásnější svátky v roce. Jenže moje představy byly daleké realitě. Je to brak, jednu hvězdičku dávám za pokus o sepsání vánočního příběhu a dvě za působivou obálku.

knihovnička007
20.12.2018odpad!

Knihovnice mi ji nabídla jako vánoční čtení. Vyzkoušela jsem, ale... tohle není můj šálek čaje.
Angela mi přišla dětská, nedospělá, sobecká a naivní. Přijde mi, že v tom NY jsou všichni takoví nějací zvláštní... Vánočního v knize není skoro nic, jen praštěná Angela má všude sobíky a prozpěvuje si vánoční koledy a na začátku knihy kupuje stromeček.
Nedočetla jsem. Chtěla jsem dát aspoň jednu hvězdu, ale nějak není za co :(

Wikira
15.12.2018

Krásné oddychové čtení. Těším se na další knihy od této autorky.

Radka_p
14.12.2018

Toto bola veľmi zlá kniha, hlavná hrdinka chcela byť všetko naraz a v konečnom dôsledku bola pre mňa neskutočne nesympatická......všetko čo som chcela bol kúsok vianočnej atmosféry ale aj tú som dostala až na posledných 10-tich stranách z knihy.

KateTheBlogger
01.11.2018

Čtivé, příjemná oddychovka.

Veruci
17.10.2018

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, měla jsem raději sáhnout po něčem jiném. Když pominu, že toto není můj šálek kávy, bylo to neskutečně nudné, dialogy strojené, jako z nějaké příručky. Nikdy neodkládám nedočtenou knihu, tentokrát jsem se musela hodně přemáhat, abych to dočetla. Jedna hvězda navíc za Angelin průvodce Vánocemi v úplném závěru knihy.

jes09
02.09.2018

Na dovolenou dobrá. Předchozí díly jsem nečetla, ale neměla jsem pocit, že jsem o něco přišla.

jesterka.as
07.06.2018

Rozhodla jsem se vyzkoušet, jestli se vánoční knížky dají číst i při 30 stupňových vedrech. Dají. Ale rozhodně mě neochladila tak jak jsem doufala :)
Každopádně kravina to nebyla, číst se to dalo. Jinou knihu jsem zatím z téhle serie nečetla, tak nemůžu srovnávat, ale otrávená z ní rozhodně nejsem. Prostě takovej né moc přeslazenej ani převtipněnej příběh na pár cest do práce, z práce.

MíšaS.
16.05.2018odpad!

Škoda papíru, taková kravina...

ujunka
07.05.2018

Podle mě nejslabší z celé série, ale přesto jsem se občas pobavila. Je to zkrátka oddychové čtení, u kterého můžete vypnout :-)
Mrzí mě, že toto je poslední Angelino dobrodružství.

Gallaxy
18.04.2018

Pro mě velké zklamaní oproti prvnímu dílu.

V první knize je hlavní hrdinka Angela velmi příjemná postava, ketrá chodí pěkně oblékaná a snaží se budovat kariéru. V tomto díle je Angela alkoholička s příšerným vkusem a práci má jen zázrakem. Za mě poněkud zvláštní vývoj postavy.
Navíc zbožňuji Vánoce a z této knihy vánoční atmosféra vůbec nedýchá.

Ale Alexe by ji mohla závidět každá.

Nany_cz
07.04.2018

Taková oddechovka, jsem zvědavá na další knihy od této autorky.

Erinien
21.03.2018

Knížka mi nesedla, co hůř, nudila mě. Malý přehmat spáchaný kvůli čtenářské výzvě. Kniha, která se odehrává o Vánocích. Hlavní hrdinka žije ve světě "sexu ve městě". Řeší se boty, oblečení, milostný život a protože jde o několikátý díl série, nemá to ani pořádnou romantickou linku. Popis každé postavy většinou se skládá z toho, co má ona popisovaná na sobě a to i s značkami (existuje něco jako product placement v knihách?) Všichni zásadně používají Iphone. Dobře, to vše bych skousla, kdyby mi hlavní hrdinka nelezla na nervy naprosto hloupým chováním a neadekvátními reakcemi, které asi mohou být vtipné. Bohužel jsem se vůbec nezasmála.

kristynkal
04.02.2018

Nenadchla. Duch vánoc na mě z knihy ani nedýchl.... nebyl to úplný propadák, ale znova ji číst určitě nebudu.

Blanchidlo
17.01.2018

Zbožňuju Paříž mě nadchlo, Vánoce byly spíš zklamání. Angela buď fňukala, nebo se opíjela. Normálně nemám nic ani proti jedné z aktivit, ale tady toho bylo až příliš.

Framboise
02.01.2018

Knížka není špatná, ale Angela mi byla bohužel vrcholně nesympatická. Ačkoli o sobě mluví jako o milé, hodné holce, která se vyškrábala nahoru jen vlastní silou, na mě působí jako rozmazlená káča, které vůbec neumí brát ohled na její nejbližší. Ať už je to manžel, rodiče, nebo nejlepší kamarádka.

Aires
28.12.2017

Při čtení jsem se pobavila a vůbec nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly :) Milý, úsměvný a vánočně hřejivý příběh, kterému skoro nic nechybí. Jen možná nějaký sladký happyend, protože na konci se toho mnoho nevyřešilo :)

Makaja
23.12.2017

Předchozí knihy jsem nečetla, tuto jsem si koupila kvůli slůvku Vánoce v názvu. Celkem příjemná oddychovka, ale místy jsem se trochu nudila, což je asi přesný opak toho, co bylo záměrem.

Audrina
23.12.2017

Knížku jsem četla bez předchozí znalosti série a moc se mi líbila. Určitě patří k těm knihám, které mají předvánoční atmosféru, ale zároveň řeší i něco jiného. Angela mi přišla dost blízká, a i když se občas chovala trochu nelogicky, čtení jsem si užila

Anna.Ure
11.11.2017

Krásná oddechovka, když se chcete naladit na Vánoce a užít si trošku šíleného shonu, který se pro jednou netýká Vás. Za mě super!

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

klaritkaa
24.06.2017

Odreagovačka nejen na Vánoce

elisa194
05.05.2017

Jako oddychovka asi dobre. Nejvíc se mi z teto serie libil New York. Kazdopadne si myslim, ze muzsky jako Alex opravdu neexistuje.

AnetaPospisilov
07.03.2017

Nebylo to špatné, ale Zbožňuju Paříž se mi líbilo o trošku víc.. Vánoce mám ráda, proto jsem se na knihu těšila a možná jsem měla zbytečně velké očekávání, proto jsem byla trošku zklamaná. Nicméně jako oddechovka ideální. :)

evin84
07.01.2017

Nejvic se mi libil New York ale i tahle knizka byla ctiva. Potrhla Angela a jeji strasti i slasti :-) Nerada se s ni loucim...

Teri_book
04.01.2017

Skvělá oddychovka!

simona5r
02.01.2017

Ráda si občas přečtu oddechové knihy, u kterých člověk nemusí moc přemýšlet. Ale tohle byla teda tragédie. Mnoho situací, ve kterých jsem si říkala, kam se na Angelu hrabe Bridget Jones :-D Až to ani vtipné nebylo.Chtěla jsem dát ještě autorce šanci po přečtení Zbožňuju Paříž, téma Vánoc mám ráda. Ale tohle vážně ne. Dočetla jsem jen díky tomu, že musím vždy dočíst knihu až do konce.