Zbožňuju New York

Zbožňuju New York

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí – a Angelu okamžitě okouzlí.
Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci.
Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let – lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/74275/i-heart-zboznuju-new-74275.jpg 4.1191

I Heart (1.)

I Heart New York (2009)

Vydáno:, BB art

ujunka

Knizka se mi moc libila... cte se uplne sama. Je pohodova, usmevna a clovek by hned odjel do NY :-)

Meridea

Krásně napsaná kniha, četla se skoro sama :-) Jen bych ještě doladila ten konec. Jinak perfektní oddechovka.

elisa194

Jelikoz jsem mela moznost toto mesto navštívit, o to s vetsim nadsenim jsem knihu cetla. Ten samy pocit,jako hlavni hrdinka, kdy vystoupite z metra a atmosfera tohoto velkomesta, vas absolutne pohlti. Knihu jsem si maximálně užila, parádní oddychové čtení, třeba na přečtení do letadla směr New York

Klára90
20.11.2016

U knihy jsem se skvěle bavila a čtení plné pohody si užila. Jdu na další díly :-)

evin84
19.09.2016

Skvela oddychovka,moc me bavila :-)

Charmedka
30.07.2016

Celé pojetí knihy je dost praštěné a věřím, že nesedne každému. Kolikrát to bylo až pitomé, hodně přitažené za vlasy, ale mě to bavilo.

Stylem bych autorku přirovnala k Sophie Kinselle, kterou já naprosto zbožňuji, takže i Lindsey Kelk mi sedla. Píše moc dobře, je to oddechové, u knihy naprosto vypnete a jen relaxujete a bavíte se. Kolikrát jsem se opravdu od srdce zasmála.

Anilka13
27.07.2016

Knihu jsem otevřela kvůli lásce k NY a hned od první stránky jsem ji hltala až do konce. Úžasná oddechovka, která může být i motivací. Určitě se k ní ještě vrátím.

Misha11
26.07.2016

Strašně se mi líbila hlavní hrdinka, byla normální, lehce střelená, ale sympatická. Knížka se mi četla dobře, ten styl psaní mi vyhovoval. Nebyly zde žádné nudné pasáže, místy to bylo vtipné, někdy až komické. Super byly i smysluplné dialogy. Je to čtivá oddechovka se vším všudy - především pro milovníky NYC doporučuji.

Usmevavka
20.07.2016

Moje první kniha této autorky a hned mě zaujal její styl psaní. Kniha je vtipná a čtivá, na dovolenou ideální. :)

zuzana13
21.06.2016

Moc skvělá kniha. Doporučuji.

Silwinka87
19.06.2016

Jako oddychové čtení super..Jinak klasická americká slaďárna. Neurazí,ale ani nenadchne..

TheMelorry
31.12.2015

Pohodová, odpočinková a místy i vtipná kniha. Musím říct, že mě mile překvapila. A hlavně...konečně není hlavní postava s velikostí 34, ale je to normálni žena...

tynka65
29.08.2015

Pro mě takový průměr, místy docela vtipné a místy strašně přehnané. Nad čtením dalších dílů se budu rozmýšlet. :)

Veronika1988
23.08.2015

Před NY to bylo super :)

melonka
31.07.2015

Pokud přemýšlíte, jakou knihu si vzít s sebo na dovolenou - doporučuji tuhle. Je to oddechovka, kterou jsem zhltnula za dva dny. Je to skvělé počtení, u kterého se zasmějete. Četla jsem i další díly, ale tento první je ze všech nejlepších.

Makyt
29.07.2015

Jo, tak tahle holka je drsná a ví co chce... to jsem si myslela po prvních stránkách.. pak jsem si začala uvědomovat, stejně jako ona, že svět není tak jednoduchý, že by šlo prostě jen přejet jinam a začít tam nový život... ona se s tím ale poprala a my všichni ostatní jí její odvahu a trpělivost můžeme jen závidět. A klasika - nové město, nový začátek, nová láska... co bychom mohli čekat? Ještě třeba novou práci, nové přátele a vůbec celkově nové zkušenosti ;-)

Charlote
07.05.2015

Dobrá

Peace
11.04.2015

"Do New Yorku se nejezdí proto, aby člověk našel sám sebe, ale proto, aby se z něho stal někdo jiný. Někdo zbrusu nový."

Příjemná, nijak náročná kniha, která na vás dýchne atmosférou newyorských ulic. Nelze než obdivovat ztřeštěnost a kuráž hlavní hrdinky udělat tlustou čáru a začít jinak a jinde. Bylo to fajn počtení ;o)

Ennie
28.02.2015

Jako obvykle jsem si prvně přečetla další díl (Zbožňuji Paříž), který se mi líbil více (alespoň jsem si to myslela - teď jsem dala 4 hvězdičky a u Paříže jen tři. Každopádně si chci druhý díl přečíst znovu, tak třeba udělám přehodnocení.) Občas mi tahle knížka přišla dost přitažená za vlasy... Chci si přečíst určitě i ostatní díly - je to pohodové obohacení těch mých oblíbených krimi :D.

veronika27
25.02.2015

Super kniha, moc se mi líbila :)

Paja85
25.02.2015

Musím říct, že jsem tuto knihu brala jako takovou oddechovou...a to mi bylo i dodáno...přečtená za dva večery. Další knihy od autorky už číst nebudu, myslím, že to bude na podobné brdo...

LucyNej
21.01.2015

Kniha se mi líbila, krasně se četla. Prostředí z New Yorku se mi hrozně líbilo. Odpočinková, vtipná a čtivá kniha.

hatuli
02.11.2014

Kniha je svěže ,vtipně, čtivě napsaná.Takový " Sex ve městě ",na dlouhé zimní večery..super.A na mne tam bylo málo "značek" :-) Opravdu jsem se bavila a zabila jedno odpoledne při " tiché domácnosti :-) "

Leniiis
17.10.2014

Tento první díl mě tolik nezaujal, chvilkama jsem ani nevěděla, co čtu, stávalo se mi, že při čtení jsem byla myšlenkama jinde.

trynitrix
10.09.2014

Za příběh 3* a za New York + 1* :-)
Toto bylo takový jednoduší oddychové, spíš mě bavilo co se psalo o městě než o jejím citovém zmatku :-D

MonikaKK
26.08.2014

Zajímavá kniha na způsob Sexu ve městě.

dubakm
21.08.2014

Naivní, klišoidní,předvídatelná, ale hodně čtivá jednohubka z města, které nikdy nespí a které nás dokáže změnit víc než si sami připouštíme :-))

Terka Novo
04.08.2014

Pohodové čtení, velice jsem si oblíbila komické situace hrdinky, do kterých se celkem často dostávala. Získal si mě i styl psaní autorky, knihu chválím a doporučuji přečíst, nenáročná četba:)

DaPo
03.07.2014

Příběh, který dostává hlavní hrdinku často do komických situací... někdy zbytečně autorka moc řeší "značky" a nakupování, ale jinak pohodové čtení na dlouhé večery....

Veryuu
06.05.2014

Nečekala jsem žádnou světovou kvalitní literaturu. Tu sjem taky nedostala. Ale je to milá a příjemná odpočinková knížka, kterou jsem zhltla během tří dnů :) Doporučuji :)