Hypotéza zla

Pokaždé, když Mila Vasquezová vstoupí do oddělení pohřešovaných osob, zírají na ni stovky očí. Patří lidem, kteří se jednoho dne ztratili z povrchu zemského. Beze stopy. Nikdo neví, jestli se rozhodli pro dobrovolný odchod, nebo se stali obětí únosu či jiného zločinu. Bývá ovšem pravidlem, že na ně postupem času téměř všichni zapomenou. Téměř. Mile, na níž spočívá úkol zjistit, co se stalo – nebo se o to alespoň ze všech sil pokusit – jejich osudy nedají spát. Proto nikdy nečeká, až se někde náhodou objeví, ale chodí jim naproti. Často doslova. Přestože už je ale Mila zkušená „hledačka“ pohřešovaných osob, není připravena na prapodivnou skutečnost, jíž se má stát svědkem. Nezvěstní, kteří zmizeli před mnoha lety, se začnou zničehonic sami od sebe vracet. Na první pohled se zdá, že jsou stejní jako dříve, ale temnota, která je opět vyvrhla na světlo světa, je nadobro změnila. A určitě ne k lepšímu. Kde celou tu dobu byli? Co dělali? A za jakým účelem se teď vrátili? Jestli na tyhle otázky dokáže někdo nalézt odpověď, musí to být právě Mila, která zná vábení temnoty jako své boty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445674/big_hypoteza-zla-5MB-445674.jpg 4.3154

Mila Vasquez 2.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

Ľipotesi del male, 2013

Kniha Hypotéza zla

Miška74

Našeptávač se mi moc líbil, ale toto pokračování bylo ještě o něco lepší. Zápletka byla fakt zajímavá. Četla se skvěle. Tahle knížka me stala hodně přejetych stanic metra. Musím říct, že mě tenhle autor začíná bavit a tak hned navazu třetím dílem série a už jsem zvědavá, co Milu čeká teď.

lachtan77

Po Našeptávači jsem byl zvědavý jestli autor trochu zjednodušší příběh a nebude tolik překombinovaný. Za mě už to takhle bylo dobrý. Příběh, napětí, akce celkově jsem spokojen

Pája699

(+ SPOILER) Já jsem nadmíru spokojená. Za mě lepší jak první díl, ve kterém zbyla spousta nezodpovězených otázek. V tomto díle, teda taky nějaké budou no .-)…hold si budu muset přečíst i třetí díl :-D Tady by se dalo napětí vážně krájet. Hrozně mě bavilo jak u každého případu byla indicie, která navedla vyšetřovatele přesně tam kam, kam vrah chtěl. Vážně promyšlené…Jak už tu ale bylo řečeno, konec opět překombinovaný, ale mě to nerozhodilo, neztrácela jsem se v ději a četla jedním dechem.

papajapa

Uz je to nějaká chvíle co jsem četla Naseptavace takže mi trochu trvalo se do čtení dostat. Některá odhaleni byla předvídatelná, některá pro me překvapením.

Peřinka

Slabší než první díl. Ačkoliv počátek byl velmi slibný, zklamalo mě rozuzlení a často nepochopitelné chování postav a od jisté části i zbytečně vleklý děj. Nicméně Carrisiho nezavrhuji a dám šanci třetímu dílu.

Adýsek69
28.12.2021

Zajímavý, ale Našeptávač se mi líbil mnohem víc. Tak snad třetí díl bude zas o něco lepší.

zdendula31
06.12.2021

Lepší než Našeptávač...

Laf
05.12.2021

Zajímavá kniha, která člověka vtáhne. Velmi těžko se odhaduje, co bude na další stránce. Když už jsem si říkala, že se mi dostane konečně nějaké odpovědi, tak se něco stalo, co se vším zamotalo a všechno bylo najednou jinak. Navíc ten konec zamotal se vším a snad v další knize autor zodpoví otázky, které po přečtení vznikly.
Povedená série, která za přečtení stojí :)