Hypotéza lásky ekniha

Romantická komedie o dívce, která se snaží přijít na to, kým je. Caro je neuvěřitelně chytrá. Miluje vědu a stipendium na vysokou má v kapse. Čeho se jí však nedostává, je sebevědomí. Neustále o sobě pochybuje, takže když se doslechne o tom, že vědci testují pilulky, po jejichž užití se člověk stane pro své okolí neodolatelně přitažlivým, rozhodne se je vyzkoušet. To, co následuje, její nejistoty ale nerozptýlí. Má o ni její tajná láska zájem ze své vlastní vůle? Jsou její city ke kamarádce vedlejším účinkem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480622/big_hypoteza-lasky-IPa-480622.jpeg 3.89
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

The Love Hypothesis, 2020

Kniha Hypotéza lásky

knihavmemzivote
včera

Poslední dobou se mi stává, že si koupím nějakou romantickou knížku a pak mě vůbec nebaví.
Musím říct, že tahle knížka se mi líbila byla zajímavá nápadem a taky mi sedla povaha hlavní hrdinky, která je vlastně mým velkým opakem.

Nečetla jsem si anotaci a tak jsem nečekala, že tam bude LGBTQ. Ale bylo tam tak hezky dané, jak hlavní hrdinka postupně zjišťovala city ke své nejlepší kamarádce.

Moc milé, oddechové, vtipné. Knížka mě překvapila a nečekala jsem, že to bude tak dobrý.

ivousekk

Po precteni anotace jsem cekala klasickou teen romantiku ze stredni. A ono ne. Do pozreni prvni davky pilulek a reakce okoli to bylo celkem fajn a cekala jsem, ze se to konecne rozjede. A ono ne, uplne to ztratilo dech a uz slo jen o pocity, v kterych se hlavni postava nimrala az do konce. Za mne hyperkorektni lgbt mix na druhou. Asi jsem konzerva, tohle jsem necekala a od pulky me to uz ani nebavilo, docetla jsem tak nejak z povinnosti. Za mne zklamani.

aneta147

Ze zacatku se to zdálo jako každá adolescentka blbina, ale postupně mě to začalo vážně bavit.
Celkově, za mě fantastická knížka.;)
Vati je bomba ;))