Hypnóza, pastorální kauza

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha obsahuje vybrané kapitoly z hypnologie ve vztahu k pastorální praxi. Autorovi této práce nejde o hledání tajemství hypnózy, ale o hledání jejího opodstatnění k legitimnímu vstupu do křesťansky orientované pastorální péče. Předložená práce o hypnotickém fenoménu je orientovaná na pole pastorální medicíny. Její smysl je informativně didaktický a apologetický. Ukazuje na podstatu hypnózy, aby kněží i laici, kteří jsou v kontaktu s nemocnými, byli patřičně informování a uměli nasměrovat pacienty na příslušné odborníky v oboru. Práce je znatelným přínosem pro pastorálně teologickou literaturu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24897/hypnoza-pastoralni-kauza-24897.jpg 51
Žánr:
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Trinitas, Křesťanská akademie (Řím)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Hypnóza, pastorální kauza

Shindo
25.12.2017

Ako "liečiteľa duše", záujemcu o medicínsku hypnózu a fanušika Maxovych kníh ma Hypnóza potešila, hoci som sa niektorými pasážami musel prehrýzť. Je to odborný text (knižne vydaná habilitačná práca), nie bežná populárno-náučná kniha, je teda dobré ak má človek aspoň aké-také povedomie o tom, o čom autor točí. Samozrejmosťou je aj slušná bibliografia.
Kniha ma zaujala aj preto, lebo jedným z jej oponentov bol aj môj bývalý docent, človek, ktorého si ešte aj dnes nesmierne vážim.