Hvězdy pražské zoo

Jak je neznáte, co jste o nich nevěděli a co jinde nenajdete – v hravé knížce pro celou rodinu se vám představí tři desítky zvířat z pražské zoo. Přestože se narodila v zajetí a volnou přírodu nepoznala, přesvědčíte se, že jsou to všechno výrazné osobnosti. Oblíbený lachtan Meloun, milá gorila Bikira, mlsný medojed Čert... Dozvíte se, jakou mají povahu, jak se chovají k sobě navzájem i jak se o ně jejich chovatelé starají. Originální knížka plná fotografií, ilustrací Alžběty Zemanové, bláznivých básniček Jiřího Dědečka a kvízů vychází ve spolupráci se Zoo Praha....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/238770/hvezdy-prazske-zoo-238770.jpg 4.913
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Paseka

Kniha Hvězdy pražské zoo

GaleW
21.08.2019

Když jsem s dětmi četla tuhle půvabnou knížku, sama jsem četla Tatéra z Osvětimi a musím říct, že tahle publikace o zvířátkách z pražské zoo mi rozhodně spravila chuť a zvedla náladu. Vtipné, poutavě psané příběhy, ze kterých se o jednotlivých druzích zvířat dozvíte spoustu důležitých informací. A za nás je favoritkou rozhodně hrabáčice Kvída :-*

psomil
17.06.2017

Mám ráda zvířata proto se mi tahle knížka líbila.
MOC PĚKNÁ ZÁBAVNÁ A VTIPNÁ KNÍŽKA.
Doporučuji i dětem i dospělým.

kuba2006
17.08.2016

Mam velmi rad zvirata a tak se mi velmi libila.Byla pekna a neco noveho jsem se dozvedel.Doporucuju.

momo01
20.06.2015

všechny (36, 5 a 6 let) nás moc bavila. Medojeda kapského jsem musela číst dokonce asi 6x. Psaná srozumitelně , hezkým jazykem, krásné obrázky, historky ze života zvířat, zajímavosti a druhové zvláštnosti podané nenásilnou formou, kvízy... prostě všechno bezva.

zuzi1162
15.05.2015

Za mě to má určitě pět hvězdiček, i šest kdyby šlo. Pro milovníky pražské Zoo je to opravdová lahůdka. Text si na nic nehraje a navíc se tam dozvíte i spostu informací.

bibi.r
15.04.2015

Výborná a zajímavá knížka. Příběhy konkrétních zvířat (tím, že jsou pojmenováni a v podstatě personifikováni) rozhodně oslovily. Ilustrace vtipné. Básničky na druhou stranu moc neoslovily.
Na konci kapitolky o daném zvířeti ještě další info + malý kvíz.
Jen malá poznámka, že v těch informacích není délka života, což by bylo fajn.
Těším se, že vyjdou další příběhy zvířat z pražské Zoo.