Hvězdy NHL 2016

Hvězdy NHL 2016 https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263972/bmid_hvezdy-nhl-2016-ga0-263972.jpg 5 5 1

Hvězdy NHL série

Portréty 40 zahraničních a 20 domácích hokejových hvězd NHL. Poutavé příběhy 10 trenérů. Všichni čeští a slovenští hráči, kteří si v NHL zahráli v sezoně 2014/15. Exkluzivní snímky ze světa National Hockey League od elitních fotografů. Kompletní statistiky a tabulky ročníku 2014/15. Nenechte si ujít vyprávění od předních domácích novinářů o NHL, nejprestižnější hokejové ligy na světě.... celý text

Jack93
24.12.2015 5 z 5

Každoroční klasika z dílny nakladatelství Egmont a časopisu ProHockey o nejdůležitějších, nejvýznamnějších a nejzajímavějších osobnostech nejslavnější a nejlepší soutěže na světě - National Hockey League.

Kniha je rozdělena do následujících částí - brankáři, obránci, centři, křídla a trenéři. Dohromady 50 profilů plus další velké portréty českých a slovenských hráčů doplněných o miniportréty těch, kteří se v ročníku 2014/15 příliš neprosadili.

To vše mají na svědomí čtyři autoři - komentátoři Nova Sport Jan Velart (kapitola brankáři) a Roman Jedlička (trenéři a velké portréty českých a slovenských profíků), novinář MF Dnes Karel Knap (obránci a centři) a šéfredaktor ProHockey Petr Novotný (miniportréty).

Pro fanouška NHL je kniha naprostou povinností. Pokud ji v knihovničce dosud nemáte, musíte to okamžitě napravit, jinak nemáte žádné právo sledovat ligu, protože je to ostuda.

Už teď se těším na Hvězdy NHL 2017 a vzhledem k tomu, že jsou Vánoce, si přeju jedinou věc - aby se kniha ještě víc rozšířila. 144 o NHL je pro nás milovníky zatraceně málo!

Kniha Hvězdy NHL 2016 je v